(Bez)Imienne rozmyślania

BZImienny BZImienny 31.12.2020, 07:57
Piątkowa GROmada #222 - Sylwestrowo-Noworoczne growe podsumowanie 2020 roku
1307V

Piątkowa GROmada #222 - Sylwestrowo-Noworoczne growe podsumowanie 2020 roku

Ostatnia GROmada w tym roku kalendarzowym to dobra okazja, by podsumować to jak 2020 rok minął z growej perspektywy. Wspólnie z RasMassem, LadyDiesel, Pars-89 oraz REAListą zapraszam was do lektury o roku, gdzie nastąpiła zmiana cyfry przy generacji i premierę miał tytuł CD Projekt RED. Dla niektórych święto, dla niektórych rozczarowanie i to jedno z bardziej okrutnych.

Witam was w ramach 222 odcinka Piątkowej GROmady, zgodnie z kontynuowaną od kilku lat tradycją będąca podsumowaniem mijającego roku z perspektywy rynku gier. Sam rok przywitał nas epidemią koronawirusa, zamknął w domach (co w pewnym stopniu dobrze wpłynęło na rynek, zwłaszcza w erze popularyzacji cyfrowej dystrybucji), gdzie mogliśmy spokojnie nadrobić pewne zaległości. A jak zaległości nie było (ktoś miał taką sytuację?), to brał wydanie cyfrowe, a następnie denerwował się na prędkość łącza, gdy wszyscy sąsiedzi robili to samo i wszyscy pobierali DOOM: Eternal czy Borderlands 3 (ostatni tytuł zajmuje mi na dysku ~100 GB). Albo MoH: A&B i jego 180 GB, co nawet jak VR-owy tytuł jest dość sporą abstrakcją.

Zapraszam do lektury – najpierw goście, potem ja – z racji długości tekstów każda z występujących osób dostanie swoją stronę. Ułożenie tekstów jest następujące:

  • Strona 1 - RasMass
  • Strona 2 - LadyDiesel
  • Strona 3 - Pars-89
  • Strona 4 - REALista
  • Strona 5 - B(e)ZImienny ;)

ps. Grafiki wstawiałem ja, więc jakby coś było z nimi nie tak, piszcie mi na PW. ;)

Tagi: A Plague Tale: Innocence Days Gone Dead Cells Doom Eternal Far Cry 3 Ghost of Tsushima gry wideo Piątkowa GROmada podsumowanie roku The Last of Us: Part II Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku

Przejdź do strony
Oceń notkę
+ +44 -

Wish me luck ;)
Oceń profil
+ +256 -
BZImienny
Ranking: 9 Poziom: 89
PD: 88377
REPUTACJA: 36708