Blog użytkownika Snow8lind

Snow8lind

Snow8lind Snow8lind 19.12.2018, 23:34
Przekraczając możliwości Mega Drive - Hardware Pushers #2
222V

Przekraczając możliwości Mega Drive - Hardware Pushers #2

W drugim odcinku przedstawiam imponujące, głównie dwuwymiarowe efekty graficzne kilku gier na Mega Drive. Znajdzie się też miejsce dla niezłych dźwięków i świetnej muzyki.

Zacznę od dobrych wieści.

Po pierwsze: mój poprzedni blog trafił na stronę główną ppe.pl! Z tego miejsca dziękuję osobie odpowiedzialnej za ich wybieranie.

Po drugie: nawiązałem "współpracę" z jednym z najstarszych portali o grach retro w Polsce, czyli RetroAge.pl. Cudzysłów nie pojawił się przypadkowo. Naszym głównym celem jest rozpropagowanie naszego hobby, jakim jest ogólnie pojmowane "retro". Od teraz logo portalu znajdzie się przed każdym, moim filmem, a moje materiały znajdziecie na głównej stronie RetroAge.pl :)

 

Wracając na ziemię.

Przygotowałem dla was drugi materiał z cyklu "Hardware Pushers", w którym znajdziecie nie tylko gry przekraczające możliwości sprzętu ale także zakulisowe ciekawostki z procesu ich produkcji.

Pod ostatnim blogiem spytałem was jakiego rodzaju materiały chcielibyście częściej oglądać na moim kanale. Zgodnie z waszym życzeniem w przygotowaniu mam kilka recenzji. Następnie zajmę się nigdy nie wydanym prototypem oraz kolejnym odcinkiem "Hardware Pushers". Jeśli wystarczy czasu, to postaram się skleić drugą część historii studia Naughty Dog, chociaż ten projekt wymaga go o wiele więcej  (i stalowych nerwów przy tak wielu błędach podczas renderowania filmów w Vegasie. Wyobraźcie sobie kilkukrotne renderowanie 40-minutowego materiału, każdorazowo po 4-5 godzin. Ehh te błędy przy efektach przejścia...).

 

Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśiwego Nowego Roku! Do zobaczenia w 2019!

Tagi: Aladdin altered beast Earthworm Jim Mega Drive Sega Vectorman

Oceń notkę
+ +11 -

Oceń profil
+ +15 -
Snow8lind
Ranking: 4571 Poziom: 28
PD: 3555
REPUTACJA: 869