Blog użytkownika Viqing

Viqing Viqing 18.02.2017, 11:33
VIQING BYĆ W ANKIETA I DZIĘKOWAĆ !!!
811V

VIQING BYĆ W ANKIETA I DZIĘKOWAĆ !!!

"Wprowadzenie" być trudne słowo i Viqing nie znać, więc nic tu nie pisać i zostawić puste pole. 

PPE AWARDS

Być sobota - dziś dzień. Viqing jak co weekend rutyna obrzęd. Powstać z wyro i udać się po źródlana woda na kac. Włączyć i przeglądać PPE. Patrzeć, że być AWARDS. To być ważne wybór Jarlów 2016. Viqing kwestia Honor wejść i oddać głos na swój ulubione postać. Wtedy doznać szok :)


NIE UDZIELAĆ, A JEDNAK BYĆ ...


Szok, bo Viqing szukając kliknąć przyjaciel zobaczyć swój nazwa. Viqing już od dawna nie udzielać na PPE. Być już margines społeczność, a Wataha go pamiętać ! Viqing DZIĘKOWAĆ, cieszyć i zastanawiać, czy nie być tam dla kalibracja system głosowania jako punkt wyjściowy "0 głosów"  :)


VIQING U SZAMANA Z SAMEGO RANA ...


Viqing nawet zastanawiać jaka szansa być wygrać. Pójść z ankieta do szaman Olaf, aby przepowiedzieć ewentualna wygrana, albo porażka. Wczytać PPE na tablet i położyć na ołtarz ze skała. Okazać się, że to nie starczyć, bo kula bez Wi-Fi. Jakby być mało, to mieć USB 2.0, a w tablet być tylko mikro. Do tego (jak pisać w instrukcja na kula), potrzebny być avik(*), aby zwiększyć szansa na autentyczność przepowiednia w przyszłość. Być pełna personalizacja wtedy. Musieć biegać do jaskinia po drajw ze zgranym avik(*) Dodać, że wcześniej nie pogardzić okazja i skosztować jeden z szamańskich eliksir z napis łycha+cola, a on w większa ilość generować antystabilność(**) w nawigacja. Bieg po fiordach pod wpływem ten płyn nie być dobra i bezpieczna pomysł, ale Odyn prowadzić i misja wykonać. Na miejscu okazać się, że kula niemieć aktualnego soft, a Jarl zakazać w weekend net, bo potrzebować pełny transfer dla porno VR :/ Olaf być jednak mądra szaman i służyć rada, bez kula. Nie potrzebować dodatkowa akcesoria.

Szaman mówić:

Drogi Viqing! Dziś być twój wielki dzień. Ty być wybrany przez Słowiański Lud z Wataha PPE ... Viqing ! Zostawić już ten eliksir, bo być Weekend i Olaf też może chcieć trochę jak przyjść wieczór  i wioska zatonąć w mrok ! ... To Słowianie robić saga o Wielki Wojownik Wiesław ! Czy ty wygrać w ankieta ?! Ty już wygrać, bo Ty być w PPE, a PPE cie lubić skoro wybrać. Myśleć teraz poprzez logika ! Ty wygrać, to ty musieć opić ze szczęścia, a ty przegrać, to ty też pić ze smutek, a Słowian eliksir, przy szaman, to być jak GOTY Edition, przy DLC. Tutaj nie być pesymizm ! Każde wyjście prowadzić do uciecha na morda ! Pamiętać, że szaman też musieć z czegoś żyć, a porada wbrew pozór nie zawierać lokowanie produktu, ani nie zawierać mikro. szaman nie aktywować też żaden abonament, ani nie kazać podpisać zgoda na przetwór dane z Viqinga, ale pamiętać o jedno ! Jakby jednak z jakaś powoda zakłócić czasoprzestrzeń i zdarzyć się, że Viqing wygrać i być w ten Piękny Kraj Słowian, na wręczeniu nagroda, to spojrzeć na północ w kierunek fiord za wielka woda i pamiętać, ze tam gdzieś głęboko w ta wielka skała być szaman. Szaman spragniony Polska eliksir:

On zwać i nazwa nie być długa

Wyglądać jak woda, a być to Wóda

Szaman to zrymować w zaklęcie i przesłać potem w mailu. Pamiętać tylko aby odebrać skrzynka.


PODZIĘKOWAŁ I POSZEDŁ GRAĆ ...


Viqing jeszcze raz DZIĘKOWAĆ, POZDRAWIAĆ, ŻYCZYĆ UDANY WEEKEND i iść grać na konsola.


(*) Najpierw napisać co to być gwiazdka, aby pisać dalej. Jak "(*)" w tekście, to nie gwiazdka, że dostać prezent i śpiewać kolęda (choć i tak się zdarzać jak czytać po wypić). To też nie znaczyć, że od kompa biegać i patrzeć na gwiazda na niebo i wypatrywać Odyn. Taki znak, to też nie być stara nordycka znak na skała. Symbol (*) znaczyć, że opis być poniżej tekst, bo nie być miejsce i czas napisać go w nim.

(*) Avik to być ma morda w taki mały rozmiar. Ją być potem widać na portal jak ja być, a jak nie być to też widać, tylko pisać, że "offline". Ona nie być dopracowana, bo jak Viqing wypić, to morda nie zmieniać kolor na czerwień, tylko być ciągle taka sama odcień :/

(**) Mija gdy pobrać najnowsza łatka od $ony z poprawa stabilność.

Tagi:

Oceń notkę
+ +19 -

Oceń profil
+ +110 -
Viqing
Ranking: 52 Poziom: 75
PD: 54102
REPUTACJA: 52876