Blog użytkownika Viqing

Viqing Viqing 18.02.2015, 12:11
Wyciekła data premiery BLOGA Viqing-a !!!
806V

Wyciekła data premiery BLOGA Viqing-a !!!

Po date premiery trzeba kliknąć. Mogłem dać w tytule, ale byście nie klikneli, a tak trzeba kliknąć :)

Językiem formalnym: Dalsze informacje w rozwinięciu :)

Blog Viqing-a ma mieć premierę dnia 19.02.2015 r (czwartek) Data nie jest przypadkowa. Jak wiemy w okresie weekendu blog mógłby zginąć w natłoku wpisów. Jego jutrzejsza publikacja zapewnia skuteczniejsze i efektywniejszy przekaz.

Tematyka blogu ma dotyczyć szeroko rozumianej sfery cyfrowej formy rozrywki, a ściślej gier wideo i jego rynku.

Jak informuje zaufane źródło tekst będzie w języku polskim. Początkowo pod uwagę były brane języki ormiański i amharski, ale autor stwierdził, że przekaz jest kierowany do charakterystycznej i wąskiej grupy docelowej, czyli użytkowników portalu PPE i sam polski w zupełności starczy. Na pytanie, czy w przypadku sukcesu wpisu i trafienia "na główną" planowany jest przekład na język angielski, autor stwierdza, że nie wyklucza takiej ewentualności.

Wcześniejsze doniesienia jakoby wpis dyskryminował użytkowników smartfonów i tabletów i był optymalnie widoczny tylko na ekranach powyżej 17 cali został zdementowany. Jak stwierdza autor blog jest opracowywany na silniku edytora zaimplementowanego w portal PPE. Jest to wysokiej klasy narzędzie spełniające kryteria obecnego wymagającego rynku publikacji elektronicznej. Poza tym portal przystosowany jest do wersji mobilnych i pod względem technicznym nie powinno być żadnych problemów.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że twórca wybrał opcje publikacji bloga w całości bez mikroopłat. W pierwszym wariancie po wysłaniu sms-a i przepisaniu otrzymanego kodu do okienka na blogu miały się pojawiać kolejne akapity odsłaniając finalny tekst.

Wiemy, że w przygotowywanym wpisie może pojawić się pogrubienie i kursywa, ale tego autor póki co nie chce zdradzać.

Tagi:

Oceń notkę
+ +23 -

Oceń profil
+ +111 -
Viqing
Ranking: 40 Poziom: 75
PD: 53802
REPUTACJA: 54160