Friendly Fire

Recenzje, felietony i takie tam różne.

Friendly Fire Friendly Fire 20.05.2013, 08:19
O tym się pisało! #1
358V

O tym się pisało! #1

Zapraszam do pierwszego, autorskiego przeglądu blogowej twórczości PPE.pl (i nie tylko).

 

Przebrnąwszy przez ostatnie 7 dni w środowisku lokalnej blogosfery rzec mogę tylko jedno – cóż za płodny był to tydzień! Pisząca gwardia PPE.pl w klawisze swych wiernych klawiatur uderzała mocno i często, czego dowodem jest lista zaprezentowana poniżej. O czym mogliśmy poczytać?

 

 

Monika Pawlikowska, której przedstawiać raczej nie trzeba, ponownie (i obszernie) zaatakowała motyw „ambitnych gier” . Gdzie? A tutaj.

 

Równie redakcyjny co i wspomniana powyżej Monika JaMaj rozrysował nam sylwetkę i aktorski kunszt Andiego Serkisa – do sprawdzenia dokładnie w tym miejscu.

 

Relaks dla naszych wymęczonych gałek ocznych zapewnił Tom19, urządzając przyjemny i odprężający, cosplay’owy turniej. Grzech nie zajrzeć!

 

Stopat podjął się próby skategoryzowania poszczególnych archetypów gracza i zadał nam wszystkim proste pytanie – którym z nich jesteśmy?

 

Sephiro przeprowadził nas przez ciekawsze, encyklopedyczne dyskusje, na które to warto zwrócić uwagę podczas przeglądania growych zbiorów na PPE.pl.

 

Kyonesu zabrał nas w sentymentalną podróż do czasów pierwszego kontaktu z naszą konsolą – kto ma ochotę nieco powzdychać, niech wbija.

 

Divinee rozpisał się o Ultimate Vault Hunter Mode – jakie ma o nim zdanie, sprawdzicie tukej.

 

Łukasz Kucharski zabrał nas w krótką wyprawę po najnowszych, kinowych premierach – jakie filmy zaliczyły swoją start w zeszłym tygodniu?

 

Saptis prawił o niesmacznej pikselozie – o, tu.

 

Tommy Gun był, sprawdził i opowiada nam o Nocy Muzeów 2013 z Dead Island: Riptide.

 

Czarny Ivo wysmażył dla nas naprawdę obszerny i ciekawy tekst o Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Proboszcz777, jak na Proboszcza przystało, prouszył kwestię oszczędności podczas growych zakupów.

 

Gawex zaś pyta, a kto pyta – nie błądzi. Autor zaprezentował swoje 8 znaków zapytania w związku z następcą Xboksa 360 – tutaj.

 

Squaresofter zaprosił do autorskiego Kąciku Muzycznego, w którym opowiedział co nieco o najlepszych utworach przygrywanych nam podczas morderczych walk z bossami – muzycznie zrobiło się dokładnie tu.

 

Na sam koniec, Kyonesu przekopał się przez zwały internetów w celu wydobycia dla nas (i tylko dla nas!) najbardziej smakowitych, newsowych kąsków z branży. Garść trailerów, ciekawostek i szczypta humoru – tutaj.

 

Co zaś na Friendly Fire? Nieco wcześniej zachęcałem Was do zaznajomienia się z Ekipą Co-Relacji, by w następstwie tego zwierzyć się nieco na temat mojego statusu Playslave’a. W finale zadałem pytanie, czy codzienne ratowanie świata na ekranach naszych telewizorów da się podciągnąć pod status umiejętności – w tym miejscu. Kto miał ochotę pokopać trochę głębiej, odnalazł i pewnie moją recenzję Soul Sacrifice, wrażenia wyniesione z wersji demonstracyjnej nadchodzącego Fuse jak i krótki tekst o uroczym Sound Shapes.

 

I to, w zasadzie, byłoby na przysłowiowe tyle – przynajmniej do następnego tygodnia!

 

P.S

 

Zaprezentowana powyżej lista ma oczywiście absolutnie nieobiektywny charakter. Pominiętych z góry przepraszam za mój wypaczony gust jak i zachęcam do wrzucania linków zaginionej twórczości w komentarzach poniżej. 

 

Zapraszamy na oficjalny fan-page Friendly Fire – z prędkością karabinu maszynowego wyrzucający najświeższe informacje o nowych recenzjach i felietonach!

Tagi: przegląd blogi blog ppe.pl

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ 0 -
Friendly Fire
Ranking: 8474 Poziom: 20
PD: 1340
REPUTACJA: 2