Blog użytkownika jasogorek

jasogorek jasogorek 21.11.2013, 16:53
Srając żarem cz.1
367V

Srając żarem cz.1

Jesień w pełni, zima za pasem, kolejny raz jestesmy świadkami premier nowych konsol ...

//Ostrzeżenie, tekst ten zapewne zawiera wiele błędów, został on napisany z przkonanmiem iż forma nie ma większego znaczenia - liczy się przekaz - który nie stara się nikomu przypodobac. Jeśli bolą cię oczy kiedy widzisz błąd w pisowni nie czytaj dalej, grozi to utratą wzroku//

 

Jesień w pełni, zima za pasem, kolejny raz jestesmy świadkami premier nowych konsol ...

.... i początku nowych wojen. 

Frustracja, nienawiść, zazdrość oraz wszelkie złe i podłe emocje osiągają już limit... kto wygra, kto okaże się lepszy, kto stanie sie nowa legendą, która konsola zagości  w sercach graczy tak jak swojego czasu nes, snes, psx czy ps2? A kto podzieli los GameCube'a czy Dreamcast'a itd.?

Czy po poprzedniej generacji (czy może jeszcze obecnej?), w której tak na prawde wszystcy producenci zostali wielkimi przegranymi, na świecie może zostać przywrócony dawny ład i porzadek? 

Czy tym razem dostenimy sprzet ktory nie bedzie sie przegrzewal, czy tym razem uda sie zabezpieczyć nasze dane i nie prowokować Anonimowych? 

Czy uda sie znalezc złoty środek i nie zalać rynku konsolowego grami nadającymi się na telefony albo na maszyny treningowe na siłkach?

Och, czy, czy, czy.... przestaniemy sie zachowywać jak 12to latki które kłucą się o to czy to Justin Bi. jest wytworem pop-kultury czy może on ja tworzy jak kiedyś Andy W.

 

W każdym razie... "sranie żarem" wszędzie gdzie się da w niczym nam nie pomoże. Pora by juz przestać panikować i na spokojnie przyjmować kolejne informacje, które do nas napływają w postaci recenzji gier, sprzetu i nowinek na temat funkcji konsol. 

 

Myślę że MS kolejny raz popełnia ogromny błąd ignorując wschodzące rynki europy wschodniej (tak pisze o Polsce i naszych sąsiadach) tak jak to bylo w przypadku np. xbox live itp. Przewaga którą uzyska Sony w polsce będzie bardzo trudna do odrobienia tym bardziej jeśli Microsoft planuje traktowac nasz rynek w ten sam sposób jak to miało miejsce do tej pory. Nasz zakątek świata to przedziwne miejsce które kieruje się swoimi, dla ludzi z zachodu czesto nie zrozumiałymi, prawami.... 

 

Powiedziałem co wiedziałem,

 

Amen

 

Wszystkich których uraziłem poprzednio opublikowanym wpisem - serdecznie przepraszam. 

Tagi: current gen next gen past gen

Oceń notkę
+ 0 -

Oceń profil
+ +4 -
jasogorek
Ranking: 678 Poziom: 51
PD: 18113
REPUTACJA: 1269