Blog użytkownika Dzony98

Dzony98 Dzony98 01.12.2013, 10:06
Zginął Paul Walker [*]
655V

Zginął Paul Walker [*]

Do wypadku doszło w mieście Santa Clarita, na północ od Los Angeles. Aktor jechał samochodem marki Porsche. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i według wstępnych doniesień uderzył w słup lub drzewo. Samochód stanął w płomieniach i doszczętnie spłonął. Kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Paula Walker nie prowadził samochodu, lecz był pasażerem. Paul Walker miał 40 lat.

Może to nie jest temat typowo growy, ale warto napisać że Brian'a O' Connera z Szybkich i Wściekłych nie zobaczymy na ekranach kin. Jak wyżej zmarł w wypadku drogowym. Gdyby nie on i stworzenie pierwszej części Szybkich nie powstałby Need For Speed Underground 2 w którym wzorowali się na filmie. Kochał samochody i grzebać w nich nie tylko na planie filmu. Uwielbiał grać w tytuły wyścigowe na konsolach. W przyszłym roku miała być premiera siódmej części a dokładnie 11 lipca, teraz nie wiadomo czy film w ogóle powstanie. Napiszcie co sądziliście o jego roli w serii i co sądzicie o "Szybkich"

 

 

 

 

 

 

2 Chainz - We Own It (Fast & Furious) "Nigdy nie bałem się śmierci ani umierania. Boję się tylko tego, że nie będę mógł spróbować..."

                                                                      [*]

Tagi: szybcy i wściekli

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ +1 -
Dzony98
Ranking: 3390 Poziom: 32
PD: 5105
REPUTACJA: 350