Blog użytkownika MaZZeo

mazzeo

MaZZeo MaZZeo 20.09.2015, 16:08
Gears of War Ultimate Edition - montaż z multiplayera
348V

Gears of War Ultimate Edition - montaż z multiplayera

Niecały miesiąc po premierze zrobiłem montaż.

wszystko nagrywane przez gamedvr, potem montowane w sony vegas. Muza to Blue Stahli - Ultranumb

Akcja gry ma miejsce na planecie Sera, gdzie ludzkość została niemal doszczętnie wybita przez zamieszkujących jej trzewia obcych, znanych jako Locuści. Gracze wcielają się w postać Marcusa Fenixa, który po wydostaniu się z więziennej celi wraz z resztą oddziału Delta (Dominic Santiago, Augustus Cole i Damon S. Baird) stara się przechylić szalę konfliktu na stronę osadzonego na litej skale miasta Jacinto, ostatniego bastionu ludzkości. Bohaterowie przemierzają przypominające znaną nam rzeczywistość, postapokaliptyczne scenerie i ścierają się z kolejnymi przeciwnikami, w tym ogromnymi istotami typu Berserker i Creeper.
 
Epic Games postawiło na widok TPP w swojej flagowej strzelaninie i położyło silny nacisk na intuicyjny system osłon, na kórym to w dużej mierze opiera się mechaniki gry. Odziani w ciężkie pancerze wojacy rekompensują sobie ograniczoną mobilność korzystając z elementów otoczenia, by ukryć się przed ogniem przeciwników. Ci także nie żałują sobie taktycznych możliwości oferowanych przez pełne naturalnych osłon tereny walki. Gears of War zasłynęło bezkompromisową brutalnością i pomysłowym uzbrojeniem. Ikoną serii stał się Lancer - karabinu maszynowy z doczepioną piłą łańcuchową wykorzystywany do ociekającej krwią walki w zwarciu. Kampania dostępna jest zarówno dla jednego gracza, jak i w trybie kooperacji, gdzie ramię w ramię walczyć może do czterech śmiałków, co w oczywisty sposób podbija atrakcyjność rozgrywki.
 
Wśród fanów dużą popularność zdobył również tryb multiplayer, w ramach którego doświaczyć można było kultowych pojedynków na gearsowe shotguny zwane w grze Gnasherami. Sieciowa zabawa skupiła się na drużynowym aspekcie rozgrywki, stawiając przeciwko sobie dwa żądne krwi zespoły.
 
Wersja Ultimate Edition otrzymała między innymi: dźwięk remasterowany na potrzeby Dolby 7.1 Surround, 90 minut nowych elementów kampanii z oryginalnej gry na PC, nowe osiągnięcia Xbox Live (1250 do wyniku gracza), galeria grafik koncepcyjnych i komiksy do odblokowania, Zmodernizowany tryb wieloosobowy (60 klatek na sekundę, dedykowane serwery, matchmaking oparty o umiejętności gracza, nowe typy gry), łącznie 19 map, w tym wszystkie dostępne w zawartości do pobrania i ekskluzywne dla wersji PC, 17 postaci z Gears of War 3 do odblokowania za postępy w trybie wieloosobowym, więcej opcji personalizacji gry, zmodernizowana rozgrywka o płynniejszych ruchach i zaktualizowanym sterowaniu.

 

Tagi: gears of war gears of war: ultimate edition xbox one

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +7 -
MaZZeo
Ranking: 1803 Poziom: 38
PD: 7651
REPUTACJA: 948