Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 20:01
Shenmue III na rozgrywce z E3 2019. Tytuł trafi ekskluzywnie na Epic Games Store
1168V

Shenmue III na rozgrywce z E3 2019. Tytuł trafi ekskluzywnie na Epic Games Store

Shenmue III przeszło długą drogę od pierwszych zapowiedzi aż do momentu, w którym znajduje się teraz. Zmieniono warstwę wizualną gry, dodano jeszcze więcej zawartości i w końcu zaprezentowano nam konkretną datę premiery. Dziś na E3 2019 dostaliśmy także solidną porcję rozgrywki!

Ekipa YS Net w pocie czoła pracuje nad tym, aby na 19 listopada dostarczyć nam najlepszą możliwą produkcję, która nie zawiedzie blisko 20 lat nadziei trzymanej w sercach wiernych fanów marki.

Chivalry 2 oficjalnie! Gra zmierza do Epic Game Store

Dziś na imprezie PC Gaming Show mogliśmy zobaczyć świetnie prezentujący się materiał z rozgrywki ukazujący zupełnie nowe aspekty Shenmue III. Dzieło jakie szykuje nam Yu Suzuki zaoferuje nam spory otwarty świat, rozgrywkę w starym dobrym stylu - czyli mnóstwo klepania się po buzi, niesamowicie wciągającą fabułę oraz kilka niepokazanych jeszcze niespodzianek!

Trzeba przyznać, że zaprezentowany dziś materiał bardzo podkręca atmosferę. Jeśli zaś chodzi o premierę tytuł trafi oczywiście na PlayStation 4 oraz ekskluzywnie dla Epic Games Store

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net yu suzuki