1024V

Zobaczcie pierwszy zwiastun Star Trek Beyond - Justin Lin przedstawia swoją wizję

W przyszłym roku na wielkim ekranie zadebiutuje Star Trek Beyond, który ma w pewien sposób odświeżyć znane uniwersum. Patrząc na pierwszy zwiastun nie jestem pewien, czy właśnie na taką akcję liczyli sympatycy serii. 

JJ Abrams zajął się rozwijaniem uniwersum Gwiezdnych Wojen, więc do Star Treka został zatrudniony Justin Lin, który ma na swoim koncie między innymi Szybcy i wściekli: Tokio Drift, Szybko i wściekle, Szybcy i wściekli 5 oraz Szybcy i wściekli 6. Nie jestem wiernym fanem opowieści Spocka, ale odnoszę wrażenie, że w tym zwiastunie jest za dużo „szybkości i wściekłości”. W sumie komentarze w Sieci są dość jednoznaczne – nowy reżyser będzie musiał zmierzyć się ze sporą krytyką.  

To pewnie nie będzie zły film, ale najnowszy materiał pokazuje, że Lin zaoferuje widzom swoją wizję na tę opowieść. Ja mam jednak nadzieję, że w ostatecznym rozrachunku twórca nie zapomni o swojej pracy na planie drugiego sezonu True Detective i obładuje najnowszy projekt sporą dawką klimatycznych ujęć.

Star Trek Beyond trafi do kin 22 lipca, a w produkcji wystąpią między innymi: Chris Pine (James T. Kirk), Zoe Saldana (Nyota Uhura), Zachary Quinto (Spock), Karl Urban (Dr Leonard "Bones" McCoy), John Cho (Hikaru Sulu), Simon Pegg (Scotty) oraz Anton Yelchin (Pavel Chekov).

Źródło: YouTube.com

Tagi: film star trek beyond trailer zwiastun