2196V

Nowy zwiastun Batman v Superman: Dawn of Justice wylądował i jest mocno patetyczny

No i mamy. Trzeci trailer filmu Batman v Superman pokazuje bardzo dużo, ale czy to dobrze? Wolelibyśmy nie widzieć wszystkich kart przed pójściem do kina.

Nie przekonuje nas również klimat bijący z tego filmu, ale prawdopodobnie znajdzie się sporo zwolenników takiego podejścia do tematu. Wiemy już, że konflikt pomiędzy bohaterami zrodzi się z czystego wzajemnego niezrozumienia. Lex Luthor wygląda całkiem fajnie, choć bardziej kojarzy się z podekscytowanym dzieciakiem o ogromnych ambicjach, niż wyrachowanym milionerem z komiksów. Mimo to, jego kreacja jest bardzo ciekawa. Wonder Woman także jest niczego sobie. Zaskoczył nas za to Doomsday i nie jesteśmy przekonani, czy jego powiązanie z Zodem jest dobrym kierunkiem rozwoju historii. Woleliśmy go jako prehistoryczną istotę żyjącą w głębi Kryptonu.

Zwiastun odkrył zaskakująco dużo, a także puścił do nas w paru miejscach oczko sugerując, że mogą pojawić się także inne wątki. Może Joker? Może Brainiac? Oby tylko wizja Zacka Snydera nie została przepakowana treścią aż do poziomu nieczytelności tak, jak to miało miejsce w trzecim Spider-Manie.

Pozostaje nam czekać do premiery, która odbędzie się już w przyszłym roku.

Tagi: batman v superman batman v superman: dawn of justice dawn of justice film kino zack snyder