Zobaczcie telewizyjną reklamę Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Zobaczcie telewizyjną reklamę Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Wojciech Gruszczyk | 13.11.2015, 16:01

Premiera Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy odbędzie się już w przyszłym miesiącu, więc stacja ABC opublikowała reklamę telewizyjną produkcji. Film jest oczywiście pozbawiony niepożądanych scen, ale pozwala nam zerknąć na kilka nowych widoków. Mamy również informacje na temat Luke’a Skywalkera.

W Sieci pojawiła się reklama telewizyjna Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, ale nie oczekujcie szokujących scen. Autorzy ukazują znane wydarzenia i tylko najbardziej zagorzali fani uniwersum dostrzegą tutaj nowe elementy. Studio nie zamierza psuć zabawy fanom i pewnie do czasu światowej premiery będziemy karmieni podobnymi materiałami.

Warto jednak zauważyć, że J.J. Abrams rozmawiał z dziennikarzami EW.com na temat Luke’a Skywalkera. Reżyser wspomniał, że Finn uczył się na lekcjach historii na temat „tego złoczyńcy, który wysadził Gwiazdę Śmierci”, jednak w trakcie filmu będziemy świadkami interesujących wydarzeń zmieniających postrzeganie Skywalkera przez nową postać.  

Historia Przebudzenia Mocy zapowiada się ciekawie, ale dobrze, że twórcy niezbyt często wypowiadają się na temat szczegółów. Wolę je odkryć w kinowym fotelu... ;)

Źródło: http://attackofthefanboy.com/news/new-star-wars-7-the-force-awakens-teaser-released/
Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 
cropper