Tego się nie spodziewaliśmy! Mamy nowy zwiastun Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Tego się nie spodziewaliśmy! Mamy nowy zwiastun Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Wojciech Gruszczyk | 06.11.2015, 14:56

Świeżo po godzinie 13 wspominaliśmy na PPE o plakatach Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a teraz możemy zerknąć na świeżutki zwiastun nadciągającego filmu! Nowe sceny prezentują się wprost wybornie! Oglądajcie! 

Dość niespodziewanie i bez jakichkolwiek zapowiedzi. Twórcy wrzucili do Sieci nowy zwiastun Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, na którym możemy zerknąć na kilka wyjątkowych i nowych scen.

Materiał został opublikowany przez japoński oddział Walt Disney Studio. Muszę jednak zaznaczyć, że na trailerze pojawiają się sceny, które zostały ukazane kilka tygodni wcześniej, ale Japończycy i tak pozwalają zobaczyć fanom uniwersum kilka nowych wydarzeń! 

Przypominamy, że DICE niedawno zapowiedziało Bitwę o Jakku, czyli specjalne DLC do Star Wars: Battlefront (2015), które wprowadzi nas do Przebudzenia Mocy. Podczas pojedynków weźmiemy udział w bitwach pomiędzy Imperium a Nową Republiką, której skutki zobaczymy w najnowszym projekcie Jeffrey’a Abramsa. Wielka wojna odbyła się 29 lat przed rozpoczęciem najnowszego epizodu. Pierwszy zwiastun dodatku znajdziecie w tym miejscu. 

Wojciech Gruszczyk Strona autora
Miał przyjść do redakcji zrobić kilka turniejów, ale cytując klasyka „został na dłużej”. Szybko wykazał się pracowitością, dzięki której wyrobił sobie pozycję w redakcji i zajmuje się różnymi tematami. Najchętniej przedstawia wiadomości ze świat gier, rozrywki i technologii oraz przygotowuje recenzje gier i sprzętu. Jeśli jest zadanie – Wojtek na pewno się z nim zmierzy. 
cropper