Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2015 18:33
DICE zapowiada Bitwę o Jakku - zobaczcie zwiastun dodatku do Star Wars: Battlefront
1281V

DICE zapowiada Bitwę o Jakku - zobaczcie zwiastun dodatku do Star Wars: Battlefront

Twórcy Star Wars: Battlefront (2015) już wiele miesięcy temu zapowiedzieli, że w grudniu na rynku pojawi się specjalne rozszerzenie, które pozwoli nam wczuć się w klimat nadciągającego filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Dzisiaj możemy zerknąć na zwiastun tego dodatku! 

8 grudnia na rynku pojawi się Battle of Jakku, czyli pierwszy dodatek do Star Wars: Battlefront (2015). Studio potwierdziło, że rozszerzenie trafi do wszystkich graczy całkowicie za darmo, a będzie to miły wstęp do nadciągającego filmu.

DLC będzie zawierać dwie mapy do sieciowych zmagań, a rozszerzenie jest prequelem do Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy. Podczas pojedynków weźmiemy udział w bitwach pomiędzy Imperium a Nową Republiką, której skutki zobaczymy w najnowszym projekcie       Jeffrey’a Abramsa. Wielka wojna odbyła się 29 lat przed rozpoczęciem Przebudzenia Mocy.

Gracze będą mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniach, które rozegrały się po zwycięstwie rebeliantów na Endorze i doprowadziły do spustoszenia planety Jakku, czego efekty zobaczymy w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.

A dzisiaj możemy zerknąć na efektowną zapowiedź... Całość prezentuję się w moim odczuciu naprawdę dobrze. Teraz nie pozostaje nic innego jak liczyć dni do premiery... Czekacie? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: DICE dodatek Electronic Arts star wars: battlefront (2015) trailer zwiastun