Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2018
FIFA 19 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie, Droga do sławy
Spis treści
48499V

FIFA 19 - Poradnik. Najlepsi gracze, FIFA Ultimate Team, Zgranie, Droga do sławy

FIFA 19 oferuje sporo zmian względem poprzedniej odsłony. Twórcy kończą opowieść Alexa Huntera, wrzucają mnóstwo statystyk do FIFA Ultimate Team, oferują nowe tryby, a w tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące gry oraz przydatne porady.

FIFA 19 debiutuje 28 września na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 3 i Xboksach 360, jednak tylko na trzech pierwszych platformach gracze otrzymują wszystkie nowości. Jest to również prawdopodobnie ostatnia odsłona, która trafi na konsole siódmej generacji.

W tym miejscu znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje dotyczące kart z FIFA Ultimate Team, przeczytacie porady dotyczące budowania zgrania (chemia), czy też otrzymacie kompletne szczegóły trzeciego sezonu Drogi do sławy. Poradnik nie jest oczywiście odpowiedzią na wszystkie pytania i nie sprawi, że z miejsca rozwiniecie swoje umiejętności, jednak możecie mieć pewność, że znajdziecie tutaj najważniejsze konkrety dotyczące FIFA 19. 

Zachęcam również do zapoznania się z naszą recenzją:

 

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19 poradnik porady

Spis treści