Ghost of Yotei - Łańcuch Tokachi: Kapliczki i talizmany na łańcuchu Tokachi
Kapliczki i talizmany na łańcuchu Tokachi w Ghost of Yotei.
Kapliczka Bursztynowego Wytchnienia





Wejście do kapliczki znajdziesz na zachód od jeziora Yubari, na podmokniętym terenie.

Po przekroczeniu wejścia odbij w prawo, potem w lewo i potem w prawo na białe krawędzie. Miniesz kolejną bramkę i dotrzesz na bardziej otwarty obszar.

Tutaj musisz wspinać się wyżej i obejść obiekt od lewej do prawej. Potem odbij w lewo i zeskocz na kamienie, po czym chwyć się drzewa z użyciem linki.

Przy wodospadzie trzymaj się lewej strony, a potem dobiegniesz do ołtarza.
Kapliczka Wielkiego Skoku


Ta kapliczka została umieszczona na wschodzie mapy, blisko bliźniaczych stawów Hidaka. Na początku przesuń gałąź z pomocą haka, potem wespnij się po kamieniach do góry.

Przy przepaści wskocz na linę i idź w lewo, potem popatrz w prawo, a znajdziesz kolejne gałęzie, po których warto skakać. Na końcu opuść kolejną z nich (ta, co jest nad Tobą).

Potem przeskocz w lewo i przejdź przez szczelinę do całkowicie nowej lokacji na mapie. Przy przepaści popatrz w prawo, a blisko lampy znajdziesz kamienie, po których wejdziesz wyżej.

Teraz przebiegnij przez polanę pełną saren. Trzymaj się prawej strony, a potem złap się przy przepaści z lewej strony haka na drzewie.

Potem przeskocz na drugą linę i z niej od prawej strony znajdziesz gałęzie, po których przeskoczysz dalej na kamienie z lewej. Potem czeka cię już prosta wspinaczka na sam szczyt góry.

Przy kolejnej przepaści popatrz w lewo, a obejdziesz wzgórze po linach od lewej strony.