F1 22 - poradnik. Setupy na tory, kariera, multiplayer, asysty, porady na start, tryb MyTeam, rankingi - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

F1 22 Poradnik

F1 22 - Tryb F1 Life: Supersamochody, jak odblokować, jak nimi jeździć?

Mateusz Wróbel | 02.07, 08:00

F1 22 - Tryb F1 Life: Supersamochody, jak odblokować, jak nimi jeździć?

Supersamochody w F1 22.

Jedną z obiecanych przez Codemasters nowości w serii F1 są supersamochody. Tworząc swoje własne domostwo, możemy przyjrzeć się także specjalnym furom, które nadają naszemu apartamentowi życia. Po ukończeniu samouczka odblokujesz w pełni za darmo pierwszą furę, a w swoim garażu będziesz posiadał dwa samochody bezpieczeństwa (tak zwane safety cary).

F1 22 - Tryb F1 Life: Supersamochody, jak odblokować, jak nimi jeździć?

Dzięki nim możesz przejść do zakładki "supersamochody". Twoim oczom ukaże się sześć zatok - każdą z nich możesz upiększyć ustawieniem wybranej przez siebie bryki. Nie daje Ci to żadnych dodatkowych bonusów, ale jeśli ktoś postanowi odwiedzić Twój apartament, to przechodząc między kolejnymi ujęciami, będzie mógł przyjrzeć się Twojej kolekcji samochodów.

Supersamochody - jak odblokować i nimi jeździć?

Jak więc odblokować supersamochody w F1 22? Wystarczy zrobić sobie wolne miejsce w zatoce i kliknąć "dodaj pojazd". Zauważysz zakładkę z  dostępnymi samochodami, lecz jeśli klikniesz F6 (na PC) i przejdziesz do zablokowanych samochodów, to zauważysz te pozostałe. Każdy z nich odblokujesz zdobywając jeden żeton SuperS, a aby tego dokonać, jesteś zmuszony wykonać widoczne na ekranie cele. Dotyczą one jazdy w kategorii F1, F2 oraz S (supersamochodów), więc wystarczy pojeździć w jednym z trybów, a owe żetony same będą wpadać (o zdobyczy zostaniesz poinformowany stosownym komunikatem na ekranie).

Jak natomiast jeździć supersamochodami? Opcje są dwie. Pierwsza, najprostsza, to przejść do menu z podpisem "solo" i wybrać opcję "gorące okrążenia Pirelli". Dzięki temu szybko rozpoczniesz wybrane, czekające na Ciebie wyzwania, którym stawisz czoła tylko za pomocą specjalnych, wybranych bryk.

F1 22 - Tryb F1 Life: Supersamochody, jak odblokować, jak nimi jeździć? 2

Możesz również przejść do swoich zatoczek i wybierając jeden z pojazdów wybrać "próbę czasową" lub owe "gorące okrążenia Pirelli". Pierwsza opcja pozwoli Ci po prostu pojeździć na torze, na którym masz ochotę. Bez stawiania dodatkowych celów.

Supersamochody pojawiają się także w karierze w MyTeam podczas specjalnych wydarzeń, które zapewnią Ci dodatkowy zastrzyk gotówki.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper