Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Elden Ring

Elden Ring - poradnik do gry. Podstawy, pytania, walka, sekrety, bossowie, opis przejścia, mechaniki, kamienie

Krzysztof Grabarczyk | 12.03, 10:45

Elden Ring - Adan, Złodziej Ognia, jak pokonać?

Walka z Adanem, opcjonalnym bossem w Elden Ring.

Elden Ring - Adan złodziej Ognia 1

To póki co opcjonalne starcie, lecz jeśli wybrałeś którąkolwiek z bardziej wojowniczych klas, istnieją realne szanse na zwycięstwo. Po pierwsze, nie trzymaj go aż tak na dystans. Kluczem do sukcesu jest wycofywanie się na niewielką odległość i czekanie aż Adan zada mocny cios w ziemię. Wtedy masz okazję aby trafić go maksymalnie dwa razy.

Wyczekuj również chwili, gdy przeciwnik wypuszcza kule ognia. Najpierw wysyła ostrzegawczą, która znika, natomiast kolejna działa niczym bomba, na chwilę przed wybuchem rozświetla się i wtedy maksymalnie się wycofujesz. Dokładnie w tym momencie Adan lubi podjąć się szarży. To walka do rozegrania zarówno magią, jak i mieczem.

Nie daj się trafić nawet w tarczę, mocne ciosy zachwieją postać na tyle, że Adan zada śmiertelny cios z powaleniem. Co najlepiej robić? Atakuj tuż po najdłuższym z łańcucha ciosów, Adan wtedy kończy uderzając o ziemię, masz okazją trafić nawet dwukrotnie. Zwracaj uwagę na grunt, ponieważ w chwili eksplozji kuli, ten się podpala.

Elden Ring - Adan złodziej Ognia 2

Obszar pojedynku jest wystarczający, więc postać z 8 lub 9 poziomem doświadczenia i wzmocnioną bronią o +1 jest w stanie się uporać z tym przeciwnikiem. Możesz wrócić również później w to miejsce, więc pamiętaj o korzystaniu ze znaczników gracza.  

Źródło: własne

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści Poradnik aktualizowany

Powrót do poradnika
cropper