Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Tryb wieloosobowy, kiedy multiplayer staje się dostępny?

Kiedy można brać udział w sieciowych potyczkach?

Po rozpoczęciu zabawy w Gran Turismo 7 nie będziesz w stanie od razu wziąć udziału w rozgrywkach sieciowych. Zabawę zaczniesz tak naprawdę w rajdzie muzycznym (totalnie nowym trybie w serii), aby potem przejść do mapy świata, która wraz z postępem rozgrywki będzie coraz to większa.

Gran Turismo 7 nie posiada żadnego wątku fabularnego, ale pewna historia jest w tym przypadku opowiadana za sprawą miejsca zwanego "kawiarnia". To tam otrzymujesz kolejne menu, które nie tylko wysyłają Cię na tory z różnego zakątka świata, ale także zapoznają z podstawowymi mechanikami gry - w tym sieciowymi trybami.

Gran Turismo 7 Multiplayer

Tak naprawdę dopiero po ukończeniu dziesiątego zadania w kawiarni na Twoją mapę zostaną naniesione dwie ikony dotyczące multiplayera. Jest nim zwykły tryb wieloosobowy, gdzie czeka na Ciebie lista niestandardowych serwerów tworzona przez graczy (tutaj możesz zagrać chociażby ze swoimi znajomymi), a także moduł Sport, w którym bierzesz udział w bardziej zaawansowanych, można nawet powiedzieć rankingowych wyścigach wpływających na Twój poziom jazdy i poziom fair play.

Jeśli więc interesuje Cię wyłącznie rozgrywka z innymi, prawdziwymi graczami, musisz ukończyć 10 zadań z kawiarni. Zajmie Ci to około 4-5 godzin.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper