Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Giełda, Brand Central, kupno samochodów, zaproszenia

Giełda, Brand Central w Gran Turismo 7.

Po ukończeniu prologu otrzymasz dostęp do samochodów używanych. Będziesz musiał wybrać jeden z trzech dostępnych na giełdzie samochodów na giełdzie. Po ukończeniu paru misji w kawiarni możesz wrócić do tego miejsca i zainteresować się kolejnymi pojazdami.

Wraz z biegiem czasu otrzymasz dostęp do specjalnych salonów - w tym przypadku nazwanych Brand Central (w grę wchodzą także aukcje legendarnych aut). Po przejściu do nich wybierz region (Toyota to np. Azja, BMW - Europa), w którym jest zarejestrowana firma tworząca interesujące Cię pojazdy. Potem kliknij na jedną z kilkudziesięciu dostępnych marek i zacznij szukać wybranego samochodu.

Gran Turismo 7 - Salon samochodowy

Przed przejściem do pokoju z samochodami możesz także zainteresować się dodatkowymi filmami producenta czy muzeum, w którym zostały opisane początki i kluczowe momenty w historii danej firmy. Możesz potraktować to nawet jako solidną lekcję historii.

Wracając natomiast do samego kupna samochodów, gdy już jakiś wybierzesz pamiętaj, że możesz zmienić jego kolor, a także wysłuchać sprzedawcy (dowiedz się więcej), który opowie Ci konkrety nt. wskazanego egzemplarza. Fajnie komponuje się to z dynamicznymi scenami, które także możesz aktywować z poziomu menu. Przy tym pamiętaj o zaproszeniach (fioletowych kopertach unoszących się nad jakimś producentem) - oznaczają one, że możesz przez ograniczony czas zakupić jakiś model pojazdu.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper