Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Gran Turismo 7 Poradnik

Gran Turismo 7 - poradnik do gry. Porady, wyścigi, mapa świata, model jazdy, podstawy, tryby multiplayer

Mateusz Wróbel | 06.03, 12:45

Gran Turismo 7 - Centrum licencji, szlifowanie umiejętności

Centrum licencji w Gran Turismo 7.

Wraz z poznawaniem podstaw otrzymasz dostęp do centrum licencji. Możesz uznać, iż jest to szkółka na prawo jazdy, w której szlifujesz swoje umiejętności przed egzaminem państwowym. Została ona podzielona na pięć kategorii i zaczyna się od krajowej B, a kończy na superlicencji.

Każde kolejne zadanie uczy czegoś innego. Zaczynasz od podstaw dotyczących hamowania i przyśpieszania, aby potem przechodzić do pokonywania zakrętów i łuków. Wyznaczone trasy są coraz cięższe, ale pozwalają Ci poznać od środka model jazdy wyróżniający Gran Turismo 7. Jeśli jesteś początkujący, to powinieneś ukończyć przynajmniej dwie kategorie "prawa jazdy", zdobywając przy tym minimum brązowy puchar. Jeśli jesteś w stanie, to próbuj zdobyć złoty, a otrzymasz w bonusie na zakończenie danej licencji nie jeden, a dwa bonusowe wozy.

Gran Turismo 7 - Centrum licencji

Licencje są urozmaicone nie tylko ze względu na inne wyzwanie, ale także na to, iż masz tutaj możliwość przejechania się wieloma wozami, do których dostęp może być na początku utrudniony. Każdy z pojazdów zachowuje się inaczej, więc nie denerwuj się, jeśli jakieś zadanie nie pójdzie Ci najlepiej za pierwszym razem. Jeśli jednak masz z jakąś kwestią duży problem, to pamiętaj, aby skorzystać z pomocy instruktora.

Będąc w menu poprzedzającym zadanie egzaminacyjne możesz skorzystać ze specjalnej prezentacji, gdzie krok po kroku nauczyciel wytłumaczy Ci - i przedstawi w formie filmu - jak musisz się zachować, aby ukończyć dany poziom.

Źródło: własne

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper