Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Rainbow Six Extraction - poradnik

Rainbow Six Extraction - poradnik. Porady, Xbox Game Pass, walka, operatorzy, zdrowie, gadżety, zdolności

Mateusz Wróbel | 27.01, 17:30

Rainbow Six Extraction - rodzaje gniazd, jak je niszczyć?

Jakie są rodzaje gniazd w Rainbow Six Extraction i jak je niszczyć?

Rozdział 19

Już na początku rozgrywki natkniesz się na gniazda, które musisz niszczyć. Są one umieszczone na ziemi, na ścianach, a czasami nawet na sufitach i znajdziesz je najczęściej w miejscach pokryte szlamem. Musisz je jak najszybciej niszczyć za pomocą eliminacji (noża) albo strzelając w ich kierunku - ważne jest, aby nie dopuścić do tego, aby wrogowie zostali zaalarmowani, bo wtedy będą stopniowo wykluwać się z gniazda.

Czasami zdarzy się jednak sytuacja, że będziesz w stanie rozwalić jakieś gniazdo, ale po kilkunastu sekundach zregeneruje się i będzie w stanie ponownie wykluwać potwory. Dzieje się tak wtedy, gdy w lokacji, w której obecnie się znajdujesz, jest aktywny węzeł odżywczy. To on regeneruje gniazda. Musisz go zniszczyć za pomocą swojego wtryskiwacza, który znajdziesz najczęściej w okolicy ewakuacji. Zabierz go i połóż blisko wyżej wspomnianego węzła.

Rozdział 19

W niektórych misjach natkniesz się także na zielone gniazda. Nie różnią się one diametralnie od tych czerwonych, ale przy ich niszczeniu musisz pamiętać, że uwalniają one toksyczny gaz potrafiący wywołać u Ciebie skutki uboczne. Warto więc niszczyć je za pomocą broni - najlepiej - wyposażonej w tłumik, aby nie zaalarmować przy tym pobliskich oponentów.

Niektóre cele sprawiają, że po zniszczeniu paru zielonych gniazd musisz zająć się również tym głównym - wcześniej nie podchodź do niego, bo zatrujesz się toksycznym gazem! Tak prezentuje się ono w świecie gry:

Rozdział 19

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika
cropper