Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: szybka podróż, czy możliwa?

Forza Horizon 5 oferuje ogromną mapę, a dostanie się do punktu A do punktu B może trwać czasami nawet kilka minut. O ile zwiedzamy jakąś trasę pierwszy raz, sprawia to przyjemność, lecz jeśli musimy pokonać kilkanaście kilometrów tej samej drogi, zaczyna to być nużące.

Przewidzieli to deweloperzy, którzy nie zapomnieli zaimplementować do swojego tytułu funkcji szybkiej podróży. Jest ona widoczna po najechaniu kursorem na mapie na chociażby ikonę festiwalu czy domków, które możemy kupić za kredyty.

Szybka podróż niestety kosztuje. Nie ma znaczenia, jak daleko znajdujemy się od interesującego nas punktu, zawsze wyniesie tyle samo. Na początku może to być bolesne, ale mniej więcej 10 tysięcy kredytów to wcale nie tak dużo, jeśli na jeden wyścig zdobywamy ich nawet kilkadziesiąt tysięcy.

Jest jednak jeden sposób, aby stopniowo obniżać sobie koszt szybkiej podróży. Wystarczy odpalić mapę i zacząć niszczyć tabliczki "szybkiej podróży". Dzięki temu stopniowo koszt transportu do festiwalu czy domku będzie malał.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY