Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Mapa zaginionych aut Forza Horizon 5

Zaginione samochody to kolejny rodzaj znajdziek występujący w Forza Horizon 5. Są one oznaczone na mapie, o ile zbliżysz się do ich punktu albo odezwie się do Ciebie przez radio jeden z towarzyszy pomagający tworzyć festiwal.

Poniżej znajdziesz lokalizację wszystkich zaginionych samochodów w Forza Horizon 5 (jest ich łącznie 14!) wraz z modelem samochodu, który możesz akurat w tym miejscu znaleźć. Pamiętaj, że są to przede wszystkim klasyki niegenerujące aż tyle mocy, co Porsche, Ferrari, McLareny i inne tego typu szybkie bryki.

Podobnie, jak w przypadku domków do kupienia, stodoły zostaną otwarte dla Ciebie dopiero wtedy, gdy zostaną samodzielnie oznaczone na mapie. Jeśli ich nie widzisz, pchnij fabułę do przodu.

Zaginione auta Forza Horizon 5 - Odnowienie

Pamiętaj, że po odnalezieniu wozu możesz udać się do festiwalu, a następnie wejść do garażu, do zakładki "zapomniane wozy". To w tym miejscu podejrzyj statystyki każdego wozu - jeśli chcesz go odnowić, kliknij na niego i przeczytaj, ile będzie Cię to kosztować. Jeśli posiadasz wystarczającą kwotę, możesz cieszyć się kolejnym legendarnym wozem.

Jeśli jesteś cierpliwy, weź udział w paru zawodach, a gdy odezwie się Alejandra z informacją o odnowieniu samochodu, nie będziesz musiał płacić pieniędzy za wyremontowanie bryki.

Forza Horizon 5 zaginione auta - Ford Escort

Będąc na terenowej trasie, a dokładniej to na łuku prowadzącym w stronę północno-zachodniej części Meksyku, odbij w udeptaną dróżkę blisko siatki metalowej z prawej strony. Po przejechaniu kilkudziesięciu metrów zauważysz domek oraz garaż. Podjedź pod to drugie, aby odblokować samochód.

Forza Horizon 5 zaginione auta - GMC Jimmy

Samochodzik w południowej lokacji znajduje się w szopie we wschodniej części oznaczonego terenu - blisko pobocznej drogi.

Forza Horizon 5 zaginione auta - Dodge Viper GTS

Jadąc od głównej drogi na południu wjedź na polanę i dostań się do miejsca ukazanego wyżej.

Forza Horizon 5 zaginione auta - Ferrari F40

Trzymaj się drogi polnej z wschodniej strony mapy, a gdy zauważysz zjazd na dróżkę, którą odgradzają białe płotki, wjedź na nią i jedź do końca.

Forza Horizon 5 zaginione auta - Ford F100

Jedź drogą, na której widnieje strefa driftu, a w jej połowie odbij w lewo na polanę. Jedź parę sekund przed siebie, a potem automatycznie zauważysz szopę.

Forza Horizon 5 zaginione auta - Porsche 911 Carera RS

Ten samochód znajduje się w punkcie najwyżej położonym na północ oznaczonej lokacji. Musisz wjechać pod górkę, jeśli do tegoż miejsca będziesz kierował się od południa.

aktualizowane

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY