Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Forza Horizon 5 - poradnik do gry. Porady, tuning, mapa, zawody, aukcje, samochody, kasa, znajdźki, Game Pass

Mateusz Wróbel | 06.11.2021, 19:15

Forza Horizon 5: efekty dźwiękowe, jak je ustawić, aby bardziej cieszyć się grą?

Deweloperzy odpowiadający za Forza Horizon 5 niejednokrotnie podkreślali, że spędzili sporo czasu nad jak najbardziej dokładnym odwzorowaniu dźwięków wydawanych przez samochody. Warto dokładnie sprawdzić efekt końcowy ich pracy, lecz ze standardowymi opcjami dot. dźwięku, nie jest to możliwe.

W celu cieszenia się w pełni "strzałami" z wydechu czy odgłosem silnika będąc w środku pojazdu, warto ustawić ustawienia dźwięku tak, jak na powyższym obrazku. Najważniejsze jest, aby zostawić głośność samochodu i opon na maxa, a obniżyć na zero lub poniżej wartości 20 głośność radia oraz GPS-u. Można pokusić się również o wyłącznie didżeja radiowego, bo jest on w ogóle nie potrzebny.

Pamiętaj także, aby dostosować konfigurację głośników w zależności od sprzętu, z którego korzystasz - do wyboru masz chociażby słuchawki, kino domowe, telewizor czy zwykłe, komputerowe głośniki.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY