Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - jak samodzielnie odzyskać zdrowie?

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - jak samodzielnie odzyskać zdrowie?

Tracenie zdrowia w Battlefield 2042 to coś normalnego. Cały czas jesteś w akcji i nie ma tutaj ani sekundy na odetchnięcie, dlatego też ważne jest wiedzieć, w jaki sposób możesz odzyskać choć pewien pasek zdrowia. Zrobisz to na dwa sposoby.

Pierwszy, najpopularniejszy z nich to posiadanie zestawu leczniczego w zakładce "gadżety" - ustawisz go w tym miejscu z poziomu wyboru wyposażenia przed ponownym pojawieniem się na mapie. Gdy stracisz trochę zdrowia, możesz położyć przedmiot na ziemi, co sprawi, że każdy w jego obrębie będzie stopniowo odzyskiwał HP.

Battlefield 2042 - jak samodzielnie odzyskać zdrowie?

Drugim sposobem jest zdecydowanie się na specjalistkę Falck, której specjalnym gadżetem jest pistolet ze strzykawkami leczniczymi. Złapiesz go w dłoń klikając cyfrę "3" na klawiaturze - możesz strzelić nim do Twojego sojusznika lub przytrzymać ponownie cyfrę "3" na klawiaturze, aby uleczyć siebie. Strzykawek jest łącznie dwanaście (i resetują się po każdej śmierci), więc możesz być pewny, że nigdy Ci ich nie zabraknie.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper