Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Battlefield 2042 - poradnik do gry. Beta, mapy, bronie, wyposażenie, specjaliści, tryby, interfejs, porady

Mateusz Wróbel | 12.11.2021, 13:10

Battlefield 2042 - jak przygotować sobie własny zestaw wyposażenia?

Po rozpoczęciu rozgrywki w Battlefield 2042 zauważysz cztery gotowe zestawy wyposażenia. Zostały one przygotowane z myślą o osobach, które chcą pobawić się w medyka, szturmowca, zwiadowcę lub inżyniera. Mają one już gotowe gadżety oraz bronie, które - według twórców - najlepiej sprawdzą się w tej roli. Jednakże, zalecane jest stworzenie swojego własnego zestawu wyposażenia, co jest dostępne z poziomu kolekcja - zestawy.

Battlefield 2042 - jak przygotować sobie własny zestaw wyposażenia?

Po stworzeniu zestawu i nadaniu mu nazwy wystarczy na niego kliknąć i wprowadzić zmiany. Początkowo masz mało do wyboru w kwestii broni i gadżetów, ale wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów doświadczenia, Twój arsenał będzie stopniowo się powiększał.

Warto więc stworzyć swój jeden zestaw wyposażenia i stale go aktualizować. Gra pozwala Ci porównać możliwości poszczególnych giwer, więc łatwo i przyjemnie dowiesz się z tego miejsca, która z broni jest lepsza w danych warunkach.

Pamiętaj także o tym, aby po rozpoczęciu rozgrywki wybrać z "panelu dowodzenia" swój nowy zestaw wyposażenia. Inaczej będziesz grał z tym, z którego korzystałeś już wcześniej.

Źródło: własne

Komentarze (67)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

cropper