Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Resident Evil Village - poradnik i solucja. Fabuła, bronie, walka, mapa, zagadki, przedmioty, crafting, porady

Resident Evil Village - Tryb Mercenaries - jak aktywować, o co w nim chodzi?

Mateusz Wróbel | 27.10, 21:15

Resident Evil Village poradnik - Tryb Mercenaries - jak aktywować, o co w nim chodzi?

Tryb Mercenaries zostanie oddany do Twojej dyspozycji po oddaniu gry. Gdy już ujrzysz napisy końcowe, przejdź do menu, a dokładniej do sekcji bonusy i wejdź w zakładkę "The Mercenaries". Wykup dostęp do tegoż trybu (cena jest stosunkowo bardzo niska, aby każdy zainteresowany mógł się z nim zapoznać), a potem przejdź na pierwszą arenę. W trakcie pisania poradnika, wyłącznie jedna mapa jest dostępna - w przyszłości ma być ich więcej.

Po rozpoczęciu zabawy, znajdziesz się w punkcie kontrolnym w zamku Dimitrescu. Zbierz amunicje z lewej strony do różnych broni i pomów z Dukiem, nabywając nowe przedmioty z rozwagą. Masz tutaj ograniczony budżet, a pamiętaj, że aby ukończyć arenę, będziesz musiał poradzić sobie aż w trzech sekwencjach. Przed wyjściem od handlarza, warto przeczytać zasady leżące z prawej strony od sprzedawcy.

O co natomiast chodzi w samym The Mercenaries? Musisz tutaj eliminować grupki przeciwników za pomocą znanych już Ci giwer. Im szybciej to zrobisz i dokładniej, tym lepszy będzie Twój wynik końcowy. W trakcie starć, rozwalaj żółte punkty kontrolne dodające 30 sekund do stopera i niebieskie punkty kontrolne, dzięki którym uzyskać nowe zdolności (np. zwiększenie obrażeń od strzelb).

W tym trybie ważne jest to, aby wyjść z areny mając jak najwięcej czasu w zapasie. Pamiętaj także o tym, aby opuścić mapkę - o ile zależy Ci na wysokim wyniku - dopiero wtedy, gdy pokonasz wszystkich oponentów. Jeśli zawczasu wejdziesz do złotego punktu kontrolnego, końcowe liczby nie będą aż tak duże jak wtedy, gdy zabijesz każdego Lycana/Wilkołaka.

Po ukończeniu każdej areny, zbieraj amunicje ze stołu i dokonuj ulepszeń broni u Duke'a. Gdy już będziesz miał trzy mapki za sobą, Twoim oczom ukaże się wynik ogólny.

Źródło: własne

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

PORADY

cropper