Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 18.02.2015 17:50
Operation Abyss: New Tokyo Legacy dostało obfitą galerię. Chyba w ramach przeprosin za przesunięcie daty premiery
1195V

Operation Abyss: New Tokyo Legacy dostało obfitą galerię. Chyba w ramach przeprosin za przesunięcie daty premiery

Lubicie dungeon crawlery? Macie PlayStation Vita? Zainteresujcie się więc Operation Abyss: New Tokyo Legacy (PS Vita). W szczególności jeśli lubicie klimat cyberpunku i nie przeszkadza Wam kreska rodem z japońskich animacji. Oraz to, że data produkcji została przesunięta.

Operation Abyss: New Tokyo Legacy (PS Vita) opowiada historię dziejącą się w futurystycznym Tokio, które zostało zaatakowane przez kreatury z wymiaru nazwanego Otchłanią. Całość osadzona została w klimacie cyberpunku i zająć ma nam ponad 40 godzin gry.

W tytule wcielimy się w nastoletniego i odpowiednio „zmodyfikowanego” członka oddziałów specjalnych. Twórcy wymieniają następujące cechy charakterystyczne produkcji:

  • System modyfikacji: każdy z rekrutów jest przygotowany, aby wejść do Otchłani. Dostosuj wyposażenie poszczególnych członków oddziału, pamiętając, że każdy z nich może mieć swój własny unikalny wygląd, klasę, osobowość, moralność i statystyki.
  • Przystępność: labirynt zapewni nam aż 40 godzin rozgrywki, a pośród wyzwań zmierzymy się z potężnymi potworami, pułapkami i sekretnymi drzwiami
  • Unikalna opowieść: wkrocz do świata Operation Abyss i zwiedź naprawdę istniejące lokacje.

Produkcja pojawi się w Europie 9 czerwca 2015 roku na PlayStation Vita.

Źródło: http://gematsu.com/2015/02/operation-abyss-new-tokyo-legacy-delayed-to-june

Tagi: Experience Inc galeria Operation Abyss: New Tokyo Legacy playstation vita