Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.12.2014 17:19
DmC: Devil May Cry i DMC4: Special Edition trafią na PS4!
2102V

DmC: Devil May Cry i DMC4: Special Edition trafią na PS4!

Nowa gra Ninja Theory? Raczej nowa-stara, gdyż właśnie potwierdzono to o czym plotkowano od dawna. Na PS4 i Xboksa One wyjdzie DmC: Devil May Cry Definitive Edition (PS4). Ale Capcom ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę.

Capcom premierę ustalił już na 17 marca 2015 roku, a wydanie wyceniono zaskakująco (na plus) rozważnie - 159 złotych. Co wejdzie w skład wydania poza grą działającą w 1080p i 60 klatkach na sekundę? Wszystkie paczki DLC ze strojami, nowe stroje wraz z "Vergil's Downfall" i Vergilem w Bloody Palace. Oprócz tego dodane zostaną tryby Gods Must Die, Must Style i Hardcore.

Oprócz tego gra zostanie dopracowana w kwestii balansu stylu walki, dojdzie tryb Turbo i kilka zmiennych, które będziemy mogli włączyć w trakcie gry. Ponadto pojawi się ręczny lock na przeciwnikach, załatane zostaną exploity, poprawione ciosy i pojawią się nowe scenki, które nie trafiły to pierowotnego wydania.

Ale to nie wszystko. Potwierdzono także wydanie Devil May Cry 4: Special Edition (PS4) na PS4, które pojawi się latem 2015 roku. Jako teaser przyznano, że niebieska postać w poniższym logo jest bardzo ważna jeśli chodzi o Special Edition.

Tagi: Capcom dmc devil may cry definite edition galeria Ninja Theory playstation 4