Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.12.2014 22:22
7 nowych gier trafi na Vitę w 2015 roku dzięki akcji #BuildingTheList
674V

7 nowych gier trafi na Vitę w 2015 roku dzięki akcji #BuildingTheList

7 "nowych" gier, z czego dwie to klasyki z PSOne, a cała reszta to porty z PlayStation 4. Ważne, że akcja #BuildingTheList może pochwalić się jakimikolwiek sukcesami. Pomijając już fakt jakości swoich działań.

W trakcie transmisji pojawił się Gio Corsi, który odpowiada za ten segment działań Sony i przedstawił 7 gier, które pojawią się także na Vicie i jest z nich dumny.

Suikoden (PS One) i Suikoden II (PS One) trafią w przyszłym tygodniu do PlayStation Store jako klasyki z PSOne. Nie wiemy czy tylko USA, czy Europa także, ale przynajmniej chętni by zagrać w klasyka Konami nie będam usieli wydawać minimum 300 złotych na pudełkowe wydanie gry.

Kolejną zapowiedzią było wydanie The Banner Saga (PS Vita) w 2015 roku, w cyfrowej dystrybucji, podobnie zresztą jak Resident Evil: Revelations 2 (PS Vita), które na Vicie pojawi się jako tytuł wydawany i częściowo tworzony przez Sony.

Swoje porty z PS4 dostaną także Octodad: Dadliest Catch (PS Vita) i TowerFall Ascension (PS Vita), które od razu wleci z najnowszym dodatkiem do gry.

Ostatnim tytułem jest Super Time Force Ultra (PS Vita), które pojawi się również na PS4, a wersja na konsolach Sony dodatkowo zaoferuje nam postać grywalnego Shuhei Yoshidy.

I co, biegniecie do sklepów po Vitę?

Tagi: octodad: dadliest catch playstation vita psexperience resident evil: revelations 2 suikoden ii Super Time Force Ultra The Banner Saga TowerFall Ascension