Marek Kłos Marek Kłos 24.10.2014 12:57
Świętuj 10-lecie San Andreas w Grand Theft Auto Online
1642V

Świętuj 10-lecie San Andreas w Grand Theft Auto Online

Jak ten czas szybko leci. To już 10 lat minęło od premiery kultowego GTA San Andreas. Rockstar dobrze o tym pamięta i przygotował dla graczy Grand Theft Auto Online moc atrakcji z tej okazji.

Do zgarnięcia będzie sprzęt z San Andreas zarówno w samej grze, jak i w rzeczywistości. Dzięki specjalnej playliście przygotowanej na to wydarzenie zdobędziecie dwukrotnie więcej GTA$ oraz RP.

Dodatkowo w czasie sesji Freemode możecie się spodziewać zrzutów skrzyń, w których możecie znaleźć jedną z 4 koszulek z motywami ze stacji muzycznych San Andreas (Bounce FM, K-DST, K-JAH, K-Rose). T-shirtom towarzyszyć będą też pukawki oraz GTA$.

W trakcie trwania wydarzenia prowadzona będzie także wielka wyprzedaż. Zniżki 50 % dotyczyły będą zielonych ubrań, BMX'ów, bandan i innych akcesoriów. Gracze mogą też liczyć na 25 % zniżki na auta z obniżonym zawieszeniem

Będzie także szansa na wygranie tzw. "retro prize pack". Każdy z pięciu zestawów, które są możliwe do zgarnięcia zawiera: piłkę do kosza z motywami San Andreas, bandanę, podkładki z okazji 10-lecia, karty do gry i żetony pokerowe, naklejki oraz tzw. Kubrick Box Set, który zawiera 5 plastikowych figurek ze świata gry.

Aby wziąć udział w tym konkursie, wystarczy że zrobicie fajne zdjęcie w grze i otagujecie je następująco w Social Clubie:

#GTASanAndreas

Impreza trwa od dzisiaj do niedzieli.

Źródło: http://www.vg247.com/

Tagi: 10-lecie Grand Theft Auto V Grand Theft Auto: San Andreas konkurs playstation 3 Rockstar Games zniżki