Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 23.10.2014 19:45
Tytaniczna walka z ebolą w Nano Assault NEO-X na nowym materiale wideo
342V

Tytaniczna walka z ebolą w Nano Assault NEO-X na nowym materiale wideo

No, może nie do końca z ebolą, a jej jeszcze groźniejszym kuzynem. Pojawił się nowy trailer Nano Assault Neo-X (PS4); tytuł znany przede wszystkim posiadaczom konsoli Wii U, który niedługo zagości na PlayStation 4.

O samym potwierdzeniu, że produkcja pojawi się na PlayStation 4 usłyszeliśmy stosunkowo niedawno. O czym ta w ogóle opowiada? Wyobraźcie sobie miniaturowy stateczek, który ze względu na swoją wielkość może zniszczyć groźnego wirusa, nim ten rozsieje się po Ziemi, doprowadzając do zagłady gatunek ludzki. A wszystko to w bardzo kolorowej oprawie i pełnym akcji gameplayu.

Oczywiście port z Wii U zostanie odpowiednio przystosowany do warunków panujących na PlayStation 4. Przypomnijmy raz jeszcze, co dokładnie będzie zmienione w stosunku do wersji oryginalnej:

  • 1080p przy 60 klatkach na sekundę
  • Tryb dla dwóch graczy na jednym TV
  • Sieciowe rankingi
  • Trofea
  • Dźwięk przestrzenny 5.1
  • Wsparcie dla touchpada w DS4

Jeśli kogoś interesują szybkie i krótkie tytuły, które można spokojnie ograć w trybie kooperacyjnym, to Nano Assault Neo-X (PS4) może być warte uwagi. Wersja na Wii U spotkała się ze stosunkowo ciepłym przyjęciem oraz wysokimi ocenami.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SSAgT4lnn6g

Tagi: Nano Assault Neo-X PlayStation 4 shin'en multimedia wideo