Marek Kłos Marek Kłos 16.10.2014 13:45
Ostatni, futurystyczny dodatek do Battlefield 4 i jego szczegóły
2075V

Ostatni, futurystyczny dodatek do Battlefield 4 i jego szczegóły

Już niedługo sceneria Battlefield 4 (PS4) ponownie ulegnie zmianie. Tym razem modyfikacje będą dość spore, bo do gry wkroczy sprzęt rodem z niedalekiej przyszłości. Jeśli chcecie poznać kilka szczegółów na temat nadchodzącego dodatku, to zapraszam do środka.

Spakujcie ciepłe gatki, bo tym razem przyjdzie Wam walczyć w dość ekstremalnych warunkach. Syberyjskie zimno odczujecie na mapie Operation Whiteout. W górzystym Hammerhead zinfiltrujecie tajną bazę łodzi podwodnych. Przyszłość militariów i największe sekrety wojskowe będą areną zmagań na mapie Hangar 21. Ostatnią z wojennych witryn będzie za to połączenie wiejskich krajobrazów z fabryką broni hi-tech, na mapie Giants of Karelia.

Jeśli zaś chodzi o oręż, którym przyjdzie walczyć z przeciwnikami, to do Waszej dyspozycji zostaną oddane nowe zabawki. Z pewnością spodoba Wam się lewitujący czołg - HT-95 Levkov. Każdy szanujący się wojak nie przejdzie też obojętnie, obok railguna Rorsch MK-1, który zawdzięcza swą niszczycielską siłę olbrzymiej prędkości wylotowej. Do dyspozycji dostaniemy także bojowego drona XD-1 Accipter.

Oprócz tego zostaniecie wyposażeni w kilka gadżetów, takich jak Target Detector, który po dołączeniu do broni, pozwoli automatycznie wykrywać cele. Z kolei DS-3 DECOY będzie urządzeniem emitującym fałszywe znaczniki wrogów na mini mapie, które wprowadzą zamęt w szeregach oponentów.

Szykuje się naprawdę ciekawe rozszerzenie. W galerii zobaczycie kilka obrazków z tego ostatniego DLC do Battlefield 4 (PS4) - Final Stand.

Źródło: http://battlelog.battlefield.com/

Tagi: