Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.10.2014 16:40
O premierowych i przedpremierowych bonusach dla Tales of Hearts R i nie tylko
507V

O premierowych i przedpremierowych bonusach dla Tales of Hearts R i nie tylko

W listopadzie Tales of Hearts R (PS Vita) wyląduje na PlayStation Vita, a osoby które zakupią w dniu premiery zostaną obdarzeni fajnymi dodatkami, zarówno fizycznymi jak i cyfrowymi.

Gracze, którzy zamówią Tales of Hearts R (PS Vita) w dniu premiery otrzymają trzy dodatkowe kostiumy jakie nosiły postacie z Tales of Vesperia (PS3). Ci którzy zamówią grę w pudełku przed premierą dostaną o trzy kostiumy więcej, które obejmują postacie z dotychczasowych odsłon serii Tales.Szczęśliwcy znajdą w pudełku również bilet upoważniający do wzięcia udziału w pojedynku o jedną z pięciu limitowanych edycji Soma Link, w których skład wchodzą:

  • Japońska edycja limitowana z podpisami ludzi z zespołu deweloperskiego
  • Wyjątkowe wideo od Hideo Baby - dla każdego z pięciu graczy inne
  • Unikalny futerał

Jeśli wolisz edycję cyfrową, to wraz z zamówieniem w dzień premiery otrzymasz 6 dodatkowych kostiumów.Oprócz tego w dniu premiery dostępne będą awatary z wizerunkami głównych bohaterów dla naszych kont PSN.

Europejska premiera Tales of Hearts R (PS Vita) zapowiedziana jest na datę 14 listopada 2014 roku. Co więcej, gra będzie również kompatybilna z PlayStation TV. Aby na bieżąco być ze wszystkimi informacjami o kolejnych odsłonach serii, odwiedzaj oficjalny profil na facebooku, twitterze oraz oficjalnej stronie gry.

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2014/10/10/tales-hearts-r-playstation-tv-compatibility-confirmed-day-1-bonuses-detailed/

Tagi: Namco Bandai Games playstation tv playstation vita Tales of Hearts R