Daniel Stroński Daniel Stroński 28.08.2014 19:10
Alone With You oferuje kosmiczny romans z samym sobą na PlayStation 4 i PS Vicie
631V

Alone With You oferuje kosmiczny romans z samym sobą na PlayStation 4 i PS Vicie

Co zrobić, gdy jesteśmy uwięzieni na obcej planecie, a reszta załogi zmarła? Cóż, trzeba ich odtworzyć... żeby sobie poflirtować! Twórca horroru w stylu retro Home (PS4), który jeszcze w tym roku ma trafić na konsole Sony, postanowił zmienić nieco klimaty i przedstawić romantyczną historię w sosie sci-fi.

Alone With You (PS4) to przygodówkowa eksploracja nieznanej planety, na której jedynym ocalałym członkiem koloni jest gracz. Naszym zadaniem jest pomoc biedakowi w powrocie do domu, lecz jedyna kapsułą ewakuacyjna się zepsuła. No i jeszcze jedna sprawa - został mniej niż miesiąc, zanim obca planeta imploduje.

Oczywiście mechanicy i reszta załogi, która zna się na tym sprzęcie, umarła, więc nasz bohater... odtworzy ich. W pewien sposób. Niektórzy posłużą radą, z innymi będzie można wejść w bliższe stosunki. Co nie zmienia faktu, że protagonista wciąż jest na planecie sam (nie licząc małego robota-pomocnika).

Koncepcja nietypowa, ale nie spieszcie się z pomysłami, jak to się sprawdzi - Alone With You (PS4) dostaniemy najszybciej w przyszłym roku.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: Alone With You galeria playstation 4 playstation vita