Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.08.2014 10:54
Doritos i Mountain Dew wylądują w Call of Duty: Advanced Warfare
938V

Doritos i Mountain Dew wylądują w Call of Duty: Advanced Warfare

Jeśli mieszkacie w Stanach Zjednoczonych, to w okolicach premiery Call of Duty: Advanced Warfare (PS4) będziecie mogli pobiec do sklepów i szukać specjalnych paczek Doritos, które zapijecie limitowanym wydaniem Mountain Dew. Dlaczego? Obie firmy nawiązały współpracę z Activision.

Już od 6 października, w sklepach w całym USA dostępne będą paczki chipsów Doritos i napoju Mountain Dew ze specjalnymi kodami, które po wykorzystaniu na promocyjnej stronie dadzą nam specjalne dodatki do Call of Duty: Advanced Warfare (PS4). Całość potrwa do 15 lutego 2015 roku. Co otrzymają gracze w zamian za wpisanie kodów?

Między innymi kody na podwójne doświadczenie w trybie dla wielu graczy, specjalne zrzuty z zaopatrzeniem, a także limitowane akcesoria i modyfikacje naszej postaci - egzoszkielety, hełmy, gogle itp.

Promocją objęte będą następujące smaki: Doritos Nacho Cheese, Doritos Cool Ranch, Doritos Spicy Nacho i Doritos Dinamita Chile Limon.

Co ciekawe, w okolicach Call of Duty: Ghosts (PS4) mieliśmy podobną akcję z producentem napojów energetycznych - Monster - na których to opakowaniach były kody dające bonusy w grze dla wielu graczy. Napoje były dostępne nawet w naszym kraju.

Źródło: http://www.fuelupforbattle.com/

Tagi: Activision call of duty: advanced warfare playstation 3 playstaton 4 Sledgehammer Games