Marek Kłos Marek Kłos 19.08.2014 13:02
Razer czyli skasowana gra na PlayStation 4 od Ninja Theory
500V

Razer czyli skasowana gra na PlayStation 4 od Ninja Theory

Na konferencji Sony podczas Gamescomu, studio Ninja Theory zapowiedziało nową grę - Hellblade (PS4), która w swym koncepcie przypomina spadkobierczynię kapitalnego Heavenly Sword (PS3). Firma pracowała jednak także nad inną grą, która nie dostała zielonego światła od wydawcy, a zapowiadała się co najmniej interesująco. Mamy sporo materiałów z tej niedoszłej produkcji.

Razer mógł być grą na nową generację konsol oraz PC. Miał być epicką, kooperacyjną produkcją o wyrywaniu podbitej przez obcych ziemi z rąk kosmicznych oprawców. Gra miała opierać się na złożeniach, ze wszyscy gracze współpracują by odbić planetę. Zrzeszeni w kilkuosobowe oddziały, z których każdy przyczyniałby się do procesu wyzwalanie niebieskiego globu.

Tego typu materiały nieczęsto trafiają do sieci, ale jako że właścicielem nowej marki jest studio za nią odpowiedzialne, a nie wydawca, więc postanowiło podzielić się z nami pracą którą włożyło w grę.

Poniższe materiały pokazują w kolejności zwiastun, wczesny koncept rozgrywki i dizajn świata.

 

 

Szkoda, mogło wyjść z tego coś naprawdę fajnego, w klimatach Żołnierzy kosmosu. Poza tym taka masowa kooperacja, nawet jeśli sprowadzałaby się do tabelek z globalnymi wynikami, mogłaby być czymś ciekawym. W Dead Nation™ (PS3) ten patent sprawdził się znakomicie. No cóż, pozostaje uronić łezkę i mieć nadzieję, że firma będzie kiedyś w stanie przywrócić projekt do życia.

Źródło: http://www.neogaf.com/

Tagi: Ninja Theory playstation 4 Razer skasowany Visual Concept zwiastun