Mateusz Greloch Mateusz Greloch 16.06.2014 16:33
Yoshinori Ono rezygnuje z posady prezesa w Capcom Vancouver
542V

Yoshinori Ono rezygnuje z posady prezesa w Capcom Vancouver

Ojciec Street Fightera, który gdzie tylko może promuje postać Blanki przeróżnymi gadżetami, jajcarz, wizjoner i całkiem dobry gracz, czyli Yoshinori Ono, rezygnuje z posady prezesa Capcom Vancouver, którą obejmował podczas prac nad Dead Rising 3. Powodów odejścia może być wiele, ale tylko jeden wydaje się nam najbardziej logiczny.

Niektórzy spekulują, że ma to związek z jego stanem zdrowia, jednak my wierzymy w teorię mówiącą, że Ono wraca do Kraju Kwitnącej Wiśni, by w pocie czoła pracować nad piątą odsłoną Street Fightera, o której wiemy już, że jest w produkcji.

Prezesowanie w Vancouver nieoficjalnie skończyło się po wypuszczeniu czasowego tytułu ekskluzywnego na Xboxa One, czyli Dead Rising 3. Teraz, kiedy powstaje port na pecety, Ono ze spokojem może wrócić do tego, co kocha najbardziej, czyli Street Fightera.

Miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych miesięcy poznamy nowe informacje na temat tego projektu, a Ono życzymy udanego powrotu do Japonii i kreatywnego myślenia, by Street Fighter V był równie rewolucyjny, co czwórka. 

Źródło: Yoshinori Ono [Twitter]

Tagi: Capcom Capcom Vancouver dead rising 3 playstation 3 playstation 4 street fighter v yoshinori ono