Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.05.2014 13:34
Deus Ex nowej generacji pojawi się na E3, ale niekoniecznie może się Wam podobać
1251V

Deus Ex nowej generacji pojawi się na E3, ale niekoniecznie może się Wam podobać

Im bliżej targów E3, tym więcej spływa do nas ciekawych informacji. Wydaje się być już pewnym, że Deus Ex (PS4) będzie jedną z produkcji, którą pokaże nam Square Enix wespół z Eidos Montreal. Jednak zanim zaczniecie świętowanie, mam dla Was kubeł zimnej wody.

Wygląda na to, że kolejna odsłona w tym uniwersum będzie bardzo mocno wykorzystywać połączenie sieciowe. Rzec można, że te będzie niezbędne by cieszyć się z gry. Między słowami potwierdza to Phil Rogers, szef Square Enix Europe. W rozmowie z serwisem GamesIndustry rzucił nam trochę światła na kolejne projekty Square.

Mówiąc o produkcjach z wielkim budżetem, wspomnieliśmy o Deus Ex Universe i tym, w jaki sposób chcemy stworzyć ciągle rozrastający się i połączony z siecią świat, który dostarczy niekończących się wrażeń. Nie jako gra MMO, ale coś co będzie się rozrastać i będzie przez nas rozwijane z biegiem czasu. To ekscytujący projekt, prawdopodobnie najambitniejszy nad jakim przyszło nam pracować jako zachodnie studia Square. Planujemy ujawnić więcej informacji na ten temat w kolejnych miesiącach tego roku.

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o trybie sieciowym pojawiły się już jakiś czas temu. Ciekawi mnie tylko w jaki sposób zostanie to rozwiązane, skoro ma to być tak ekscytujące dla Eidos Montreal.

Źródło: http://www.gamesindustry.biz

Tagi: deus ex deus ex: mankind divided Eidos Montreal playstation 4 Square Enix