Mateusz Greloch Mateusz Greloch 13.04.2014 15:58
Podsumowanie Tygodnia: Ponowne starcie z klikaczami i wysyp nowych produkcji
1206V

Podsumowanie Tygodnia: Ponowne starcie z klikaczami i wysyp nowych produkcji

Kolejny tydzień pełen ekscytujących wiadomości za nami. Było sporo o uniwersum Gwiezdnych Wojen, przewinął się motyw anulowanej gry o Darth Maulu, dowiedzieliśmy się, że Star Wars 1313 nie jest jeszcze całkiem martwe. Poza tym częstym gościem na naszym portalu było the Last of Us, które jak już oficjalnie wiemy wyląduje również na PlayStation 4.

PONIEDZIAŁEK

Star Wars 1313 nie takie martwe jak się nam wydawało?

Kiedy Disney przejął markę Star Wars i anulował projekt Star Wars 1313, byłem jednym z tych, którzy gorzko zapłakali. Zapowiadała się bardzo ciekawa produkcja w uniwersum Gwiezdnych Wojen, którą porównywano m.in. do serii Uncharted. O słodka ironio, gdybyśmy wtedy wiedzieli kto zasili ekipę pracującą dla Visceral Games.

Driveclub - premiera w trakcie targów E3?

Newsy z serii "znamy premierę Driveclub (PS4)" mogą już męczyć, ale tym razem całkiem prawdopodobne, że dwa różne źródła podały ten sam dzień jako prawdopodobny debiut gry wyścigowej od Evolution Studios. Zanim się podekscytujemy, spójrzmy na fakty.

Ogrom nowych informacji o Dragon Age: Inquisition

Dyrektor kreatywny studia Bioware, Mike Laidlaw, odpowiedział na serię Twitterowych pytań odnośnie Dragon Age: Inquisition (PS4). Zbiór najciekawszych odpowiedzi znajdziecie poniżej, ale ostrzegam, nie wszystkie odpowiedzi pokrywają się z naszymi oczekiwaniami.

Polacy coraz częściej sięgają po konsole

Do tej pory wejście na rynek nowych konsol powodowało małą techniczną rewolucję. Tym razem jest trochę inaczej, ale jak się okazuje wcale nie gorzej dla producentów urządzeń. Mieszkańcy naszego kraju coraz częściej decydują się na wyposażenie swojego pokoju w konsolę.

Garść informacji o Watch_Dogs. Grafika, seks i parkour

Jonathan Morin i Colin Graham z Ubisoft Montreal ponownie sypnęli na twitterze informacjami oWatch_Dogs (PS4). Panowie odpowiadali na pytania graczy dotyczące m.in. oprawi wizualnej, obecności treści seksualnych i animacji poruszania się głównego bohatera.

Kingdom Under Fire II na PS4 znacznie ładniejsze od wersji na PC

Sporo się mówi o bebechach konsoli zbliżonych do tego co znajdziemy w mocnych współczesnych komputerach. Jednak co udowadnia Blue Side Studios w niczym to nie przeszkadza i w dalszym ciągu gra konsolowa może wyglądać znacznie lepiej niż ta sama produkcja odpalona na PC.

 

 

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation vita podsumowanie tygodnia

Przejdź do strony