Mateusz Greloch Mateusz Greloch 01.04.2014 10:27
Nie taki oficjalny zwiastun Need for Speed: Underground 3 rozpala nasze nadzieje
3431V

Nie taki oficjalny zwiastun Need for Speed: Underground 3 rozpala nasze nadzieje

Byłbym pierwszym z tych, który rzuci w monitor portfelem, gdyby EA ogłosiłoby pracę nad trzecią częścią Need for Speed Underground. Najwidoczniej takich jak ja jest więcej i wbrew przekonaniom, że zmodowane samochody z neonami i dziesięcioma spojlerami wyszły już z mody, wierni fani nadal czekają na kolejną produkcję tego typu, czego efektem są takie produkcje, jak ta poniżej.

Jeden z fanów tej serii postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i za pomocą zmodyfikowanej wersji GTA IV na PC, zmontował swój własny zwiastun Need for Speed: Underground 3 jeszcze raz rozpalając nadzieję na to, że gra w dzisiejszej oprawie graficznej namieszałaby na rynku i spokojnie znalazła spore grono odbiorców.

Przez około 46 sekund czeka Was niesamowita podróż, łącząca sentyment do poprzednich części z zachwytem nad tym, jak gra mogłaby wyglądać przy użyciu dzisiejszych narzędzi. Czekamy na ruch EA? Może dziesiątki petycji w końcu przyniosą sukces i firma postanowi jeszcze raz podejść do tematu nielegalnych wyścigów z jednymi z najlepszych ścieżek dźwiękowych w ścigałkach tego typu?

W taką produkcję jak ta przedstawiona powyżej zagrywałbym się dniami i wieczorami. Underground wróć!

Źródło: RavenwestR1 [YouTube]

Tagi: ea fan Grand Theft Auto IV GTA IV need for speed: underground wideo