Mateusz Greloch Mateusz Greloch 31.03.2014 08:59
Table Top Racing - wyścigi w stylu Micro Machines pędzą w kierunku PlayStation Vita
826V

Table Top Racing - wyścigi w stylu Micro Machines pędzą w kierunku PlayStation Vita

Micro Machines to klasyka małych wyścigów, które oprócz szybkiego tempa oferowały ściganie się na niecodziennych trasach, które odbywały się m.in. podczas pikniku lub w garażu. Niedawno poczuliśmy niedosyt w kwestii takich produkcji i tutaj z wybawieniem podjeżdża Table Top Racing, który opiera się na tych samych zasadach.

Pierwotnie gra ukazała się na urządzeniach mobilnym, ale teraz wraca tam, gdzie powinna ukazać się od samego początku - na PlayStation Vitę. Dlaczego zdecydowano się na taki krok? Może dlatego, że wersję na komórki i tablety ściągnęło ponad 3.7 milionów użytkowników. Premierę na przenośną konsolę Sony zaplanowano na wiosnę tego roku, więc premiery można się spodziewać już wkrótce.

Wersja na Vitę ma nieco zmieniony system przyspieszania i hamowania, lepszą grafikę i będzie korzystała z tylnego panelu dotykowego. Udostępniony zostanie również tryb Multiplayer do 4 osób, globalne rankingi, 8 tras i 17 samochodów. Nie zapominajmy też o sześciu trybach gry, dopałkach i specjalnych wydarzeniach zaplanowanych przez samych twórców i możemy dostać dobrego, duchowego spadkobiercę po Micro Machines.

Źródło: Eurogamer.net

Tagi: galeria Playrise playstation vita table top racing