Mateusz Greloch Mateusz Greloch 25.03.2014 09:39
The Order 1886 będzie miało niesamowity system zniszczeń
1184V

The Order 1886 będzie miało niesamowity system zniszczeń

Sporo czasu minęło od konkretnych informacji na temat The Order 1886 (PS4), czyli nowej gry studia Ready at Dawn. Andrea Pessino, założyciel studia, postanowił wypowiedzieć się na temat systemu zniszczeń, który będzie obecny w grze i w niektórych momentach, będzie miał niebagatelne znaczenie taktyczne.

Jeden z fanów zapytał go o system zniszczeń zarówno otoczenia i modeli postaci, na co Andrea ochoczo odpowiedział.

Wszystko co się rusza nie jest puste w środku, posiada swoją masę i zawartość, dzięki temu podczas postrzelenia przeciwnika widać jego reakcję na kulę, to samo tyczy się fizyki materiałów użytych do teksturowania postaci. Oprócz wiarygodnych modeli sylwetek, również otoczenie nie pozostanie obojętne na to, co dzieje się na ekranie.

W kwestii zniszczeń otoczenia, nie będziemy mogli rozwalić całego świata i wszystkiego co znajdzie się w naszym polu widzenia, ale w każdej lokacji będzie sporo miejsc, które będzie można wysadzić, zniszczyć lub przebić się. Ma to o tyle taktyczne znaczenie, że można wyjść przeciwnikom na plecy lub powalić ich odłamkami, tym samym ratując innych członków drużyny, którzy znaleźli się pod ostrym ostrzałem.

Ci, którzy widzieli już wczesne wersje gry w akcji chwalą system zniszczeń i fizykę, jaka znajdzie się w grze, a w szczególności realistycznie odwzorowane materiały, z których poskładano ubiór głównych bohaterów. Miejmy nadzieję, że już wkrótce dostaniemy kolejny fragment rozgrywki, który postanowi jednoznacznie ocenić, czy gra oprócz fenomenalnej oprawy graficznej i świetnego klimatu, oferuje coś więcej.

Źródło: Andrea Pessino [Twitter]

Tagi: exclusive playstation 4 Ready at Dawn Sony Computer Entertainment the order 1886