Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.03.2014 08:40
DICE łata Battlefielda 4 i jednocześnie go psuje
1575V

DICE łata Battlefielda 4 i jednocześnie go psuje

Jak zepsuć coś co działało, naprawiając inne rzeczy? Zapytajcie DICE. Szwedzi nie mają szczęście do swojego najnowszego dziecka. Battlefield 4 (PS4) ma problemy od samego początku na każde platformie i kolejne łatki czyniły grę coraz to bardziej grywalną. Do ostatniej, która zepsuła tryb Obliteration.

Użytkownicy niezależnie od wersji gry na forum gry zaczęli masowo donosić, że po zainstalowaniu łatki nie mogą zagrać rundy w tym trybie, a jeśli już ta sztuka się uda, to nic nie działa jak powinno. Jak się okazało, DICE zmieniła częściowo układ map i ich rozmiar, co doprowadziło do kilku anomalii.

Część użytkowników nie może dotrzeć do wszystkich pojazdów, których część zablokowano poza mapą. Inni skarżą się na niemożność zadania jakichkolwiek obrażeń przeciwnikom. A jeśli tego byłoby mało - niektórym nie działa uzbrajanie i rozbrajanie bomby. No i nieszczęsne bugi - gracze strzelają przez ściany, znikają z pola widzenia i wykorzystują kolejne glitche.

DICE obiecało przyjrzeć się sprawie, ale naprawa błędów może znowu potrwać kilka tygodni. Pozostaje zapytać, czy Battlefield 4 (PS4) kiedykolwiek zostanie połatane. Odpowiedź chyba znacie...

Źródło: http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/

Tagi: battlefield 4 DICE Electronic Arts