Mateusz Greloch Mateusz Greloch 04.03.2014 13:04
Zbierasz trofea? Postaw sobie fizyczną platynę na półce i napawaj się jej pięknem!
2444V

Zbierasz trofea? Postaw sobie fizyczną platynę na półce i napawaj się jej pięknem!

Pewien zapalony łowca trofeów, po wbiciu 500 platyn postanowił zrobić coś oryginalnego - przez parę miesięcy szukał firmy, która wykonałaby specjalnie dla niego, prawdziwy model platynowego trofeum, które mógłby sobie postawić na biurku. Rezultat przeszedł najśmielsze oczekiwania.

Sam autor dosyć rozlegle opisuje swoje przygody z tworzeniem trofeum:

Prace nad moim trofeum, trwały łącznie z poprawkami, od grudnia 2013 roku do lutego 2014 roku. W tym czasie kontaktowałem się z wieloma firmami, jednak niektóre chciały za wykonanie nawet 2500 dolarów. W końcu znalazłem tańszą firmę, ale łączny koszt wykonania i dostosowania trofeum do moich potrzeb nie był tani.

By to zobrazować, napiszę tylko tyle, że ta platyna była droższa niż cztery kontrolery Dual Shock 4. Dodatkowo planuję zakup pleksi i diod LED, które będą go podświetlały. Jeśli chcecie pokazać znajomym moje dzieło, to zapraszam na www.Real-Life-Platin.com

Muszę przyznać, że projekt i efekt końcowy robią piorunujące wrażenie. Z chęcią postawiłbym sobie takie trofeum na półce, jednak przy moim skromnym, trofeowym dorobku, byłaby to ekstrawagancja pierwszej klasy.

Źródło: blog.centrum-gracza.pl

Tagi: platyna statuetka trofeum