Bartek Wiak Bartek Wiak 03.03.2014 19:40
Spora aktualizacja do Warframe na PS4 przyniesie szereg znaczących zmian
875V

Spora aktualizacja do Warframe na PS4 przyniesie szereg znaczących zmian

Dostępne na platformie PS4 produkcje free-to-play dostały w przeciągu tego tygodnia solidne wsparcie. Kilka dni temu pisałem o aktualizacji Blacklight: Retribution (PS4), a dzisiaj jej los podzieliło Warframe (PS4).

Na pierwszy ogień idzie nowy Warframe. Digital Extremes wraz z wprowadzeniem w życie aktualizacji noszącej numer 12 wprowadziło również do gry nowego warframea. Jego "imię" to Zephyr. Jak sama nazwa wskazuje ma on sporo wspólnego z powietrzem. Jest najlżejszym i najszybszym dostępnym kombinezonem.

Aktualizacja zmieni również wygląd HUDa. Ma on być znacznie bardziej przejrzysty, dostarczać więcej informacji o naszym awatarze i o stanie naszego zespołu. Pojawi się też sporo opcji pozwalających na zmianę wyglądu HUDa, więc każdy będzie mógł go spersonalizować według własnego uznania.

Jednym z ważniejszych elementów aktualizacji jest jednak wprowadzenie do gry nowego trybu - Interception. Na mapie pojawiają się cztery punkty, które mogą być kontrolowane przez graczy. Gdy znajdujemy się w jego pobliżu teren zostaje przez nas przejęty. Musimy jednak uważać na Grineerów, którzy mogą przejąć kontrolę poprzez zwykłe majstrowanie przy komputerze. 

Zespół, który pierwszy zgromadzi określoną ilość punktów wygrywa. Potem zostaje tylko wyczyszczenie mapy z pozostałych Grineerów. To jednak nie koniec. Gdy runda się skończy gracze mają wybór. Mogą zebrać nagrodę od razu, lub postawić ją na szali i zagrać o coś większego.

O Zepyhrze możecie się dowiedzieć więcej oglądając poniższe nagranie:

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/

Tagi: aktualizacja Digital Extremes PlayStation 4 Warframe wideo