Mateusz Greloch Mateusz Greloch 01.03.2014 08:56
Nowe informacje o Naval Strike - kolejnym DLC do Battlefielda 4
1865V

Nowe informacje o Naval Strike - kolejnym DLC do Battlefielda 4

Wczoraj poznaliśmy prawdopodobną datę premiery najnowszego dodatku do Battlefield 4 (PS4). Dzisiaj natomiast dotarły do nas informacje dotyczące zawartości Naval Strike. Pierwsze wspomnienia na temat map udostępnionych wraz z DLC krążą po sieci już od jakiegoś czasu, dzisiaj możemy je potwierdzić.

Co dostaniemy wraz z Naval Strike? Nasza rozgrywka będzie się toczyć na czterech nowych mapach, poruszać się będziemy za pomocą poduszkowców, a wszystko to dostępne będzie w trybie Carrier Assault

Zmieni się trochę typ walki. Do tej pory większość starć toczyła się na lądzie, jednak wraz z nadejściem Naval Strike konflikt przesunął się bardziej w morską stronę. Kluczem do dominacji na wodnym zbiornikiem ma być udostępniony w DLC poduszkowiec.

Cztery nowe mapy zabiorą nas w zupełnie nieznane do tej pory rejony. Całość ulokowana ma być w południowej części Chin. Lost Island to zbiór małych, rybackich wiosek, które będziemy musieli podbić. Wave Breaker to kombinacja skalistych wysp i morskiej bazy. Nansha Strike, będąca największą morską mapą nauczy graczy czym jest walka na otwartych wodach. Operation Mortar pełne jest pięknych widoków, będzie trzeba uważnie skupić się na celu misji by nie zostać przez nie pochłoniętym.

Dodatkowo Naval Strike pozwoli nam raz jeszcze ograć znany z Battlefielda 2142 tryb Titan. Tym razem jednak poznamy go jako Carrier Assault. 

Źródło: blogs.battlefield.com

Tagi: battlefield 4 DICE dlc ea galeria naval strike PLAYSTATION 3 playstation 4