SKLEP
Bartek Wiak Bartek Wiak 28.02.2014 20:11
Blacklight: Retribution na PS4 dostało nowe mapy i tryby
1377V

Blacklight: Retribution na PS4 dostało nowe mapy i tryby

Zombie Studios było ostatnio zalewane zapytaniami o kolejne aktualizacje ich Blacklight: Retribution (PS4), darmowej strzelanki dostępnej na PS4. W odpowiedzi studio przygotowało dla graczy nowe mapy i nowe tryby.

Po pierwsze gra otrzyma zupełnie nowy tryb nazwany Onslaught. O co w nim chodzi? Czwórka Agentów Blacklight stanie do walki z nieskończoną hordą zainfekowanych. Gracze by przetrwać będą musieli ze sobą ściśle współpracować. Każda fala wrogów zmusi gracza do rozważenia zmiany taktyki, wszystko ze względu na pojawiające się różne rodzaje wrogów. Jeśli zbyt się zabunkrujemy możemy zostać przygnieceni liczebnością wroga, jeśli znowu za bardzo postawimy na mobilność może nam zabraknąć siły ognia by przebić się przez potężniejszych atakujących.

Poza Onslaught dostaniemy też dwie nowe mapy do trybu multiplayer. Są to Decay i Metro. Metro jak sama nazwa wskazuje zabierze nas do podziemnej stacji, pełnej wąskich lecz długich korytarzy. Decay znowu to forteca w najgorszej dzielnicy miasta. Zagrożenie będzie na nas czyhać z każdej strony.

Ciekawym bonusem przychodzącym do nas z nową aktualizacją jest możliwość tworzenia prywatnych spotkań. Dzięki temu będziemy mogli rozegrać mecze tylko z naszymi znajomymi bez ingerencji osób postronnych. 

Ponad to poprawiono dopasowywanie ludzi do meczy i lepiej zoptymalizowano całą grę.

Źródło: http://blog.us.playstation.com/

Tagi: