Mateusz Greloch Mateusz Greloch 12.12.2013 09:14
Darmowe BMW M4 Coupé dla każdego posiadacza Gran Turismo 6
1498V

Darmowe BMW M4 Coupé dla każdego posiadacza Gran Turismo 6

Model pochodzi z 2014 roku i nie ma go jeszcze w "realnej" sprzedaży. Ekipa Polyphony Digital otrzymała od BMW projekt samochodu, by jak najwierniej odwzorować go w grze, zanim on sam pojawi się na rynku.

Oprócz tego dodano również BMW M4 Coupé Superlap, które pozwoli graczom na sprawdzenie maszyny na torze Nürburgring GP. Event będzie dostępny wyłącznie do 26 grudnia.

Kazunori Yamauchi ma z tej okazji parę słów:

Zawsze świetnie jest wydać na świat zupełnie nowy samochód i chciałbym podziękować BMW za powierzenie nam danych potrzebnych do stworzenia samochodu w tak wczesnym stadium tworzenia gry. Samochód jest wspaniały. Czuję się uprzywilejowany mogąc wypróbować go na Ascari podczas jednej z premierowych imprez Gran Turismo 6. Jestem pewien że fani Gran Turismo będą się tak samo bawili, wiedząc, że jako pierwsi mogą wypróbować w akcji nowe BMW M4 Coupé.

Prezes BMW również nie ukrywa zadowolenia z zaistniałego faktu:

To bardzo ekscytujące móc wirtualnie ożywić BMW M4 Coupé w Gran Turismo 6. Samochód przenosi technologię sportów motorowych z torów wyścigowych na drogi. Tysiące okrążeń na Nürburgring Nordschleife przygotowało samochód do spełnienia tych obietnic. Jestem ciekaw jak samochód będzie sprawował się na tym samym torze w grze.

Na deser udostępniono zwiastun oraz galerię, które zobaczycie poniżej.

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: exclusive galeria gran turismo 6 PlayStation 3 Polyphony Digital wideo